Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Díly a příslušenství

Potřebujete náhradní díly pro své horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, sítě do oken nebo sítě do dveří? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhradních dílů a příslušenství. Mezi oblíbené produkty našich klientů patří brzda kuličkové šňůry a kuličková šňůra. V případě, že se chcete zeptat na něco ohledně příslušenství, neváhejte nás kontaktovat.

 

Potřebujete náhradní díly pro své horizontální žaluzie? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhr ...

od 19

Potřebujete náhradní díly pro vertikální žaluzie? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhradních ...

od 10

Potřebujete náhradní díly pro sítě do oken? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhradních dílů ...

od 28

Potřebujete náhradní díly pro sítě do dveří? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhradních dílů ...

od 28

Rozšiřte svou sbírku a vyzkoušejte toho od Velux více. Speciální příslušenství ukončí vaše namáhání ...

od 159

Více o náhradních dílech

 

Přestože námi prodávané okenní, ale i dveřní žaluzie jsou prvotřídní kvality, stejně jako žaluzie do střešních oken, může se stát, že se některý jejich díl poškodí – většinou jsou to šňůry mezi lamelami, které prasknou, případně řetízky určené k ovládání manuálních žaluzií. Obě tyto závady vznikají vlivem opakovaného užívání, kdy dojde k opotřebování materiálu. Všechny tyto náhradní díly pro horizontální žaluzie a vertikální žaluzie najdete v našem e-shopu.

Věděli jste, že opravit běžné závady především na interiérových vertikálních žaluziích je jednoduché a zvládnete to svépomocí? Podívejte se na jednotlivé návody v naší poradně, se kterými to zvládne každý.

Dalším širokým sortimentem jsou náhradní díly pro sítě do oken a samozřejmě díly pro dveřní sítě. Stejně jako je jednoduchá oprava žaluzií svépomocí, zvládnete opravit i sítě proti hmyzu. Náhradní díly jsou tak nepostradatelnou součástí našeho sortimentu a umožní vám opravit závady rychle a s našimi návody i skutečně jednoduše. Všechny díly si můžete standardně objednat poštou nebo využít osobní vyzvednutí na některé z prodejen, kde vám navíc zkušení odborníci rádi poradí.