E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Dveřní sítě jako součást každé domácnosti

Dveřní sítě jako součást každé domácnosti

Každý to v letních měsících zná – otravný hmyz večer co večer ve vašem pokoji. Ale představte si, jaké by bylo, kdybyste si mohli nechat otevřené dveře na terasu, ze kterých by do pokoje poletoval chladivý vánek, zatímco by vás neotravoval žádný hmyz. Utopie? Kdeže, s dveřními sítěmi proti hmyzu dennodenní realita.

Sítě proti hmyzu do oken

Nerušený spánek v letních měsících

Sítě proti hmyzu skutečně nabízejí dokonalou ochranu. Samozřejmě vždy záleží na typu síťky, ale standardně nepropouští ani drobný hmyz, natožpak mouchy, komáry nebo poletující všudypřítomné brouky.

dveřní sítě

Maximální propustnost světla

Samozřejmostí je co největší propustnost světla. Dveřní síť má primárně bránit poletujícímu hmyzu dostat se do pokoje, ale neubírají světla. Proto je síť vytvořena tak, aby se do pokoje dostalo maximum světla – prakticky nepoznáte rozdíl se sítí a bez ní, pokoj bude dokonale prosvětlen.

Sítě proti hmyzu do oken

Dveřní síť je skoro neviditelná a bez údržby

Sítě proti hmyzu do oken či dveří dnes byli do nedávna neoblíbené. Na vině jsou hlavně starší typy, které byly velmi nevzhledné, na první pohled viditelné a udržovala se na nich špína. Dnešní sítě do dveří  jsou zcela jiné, inovativní a často si jich na první pohled vůbec nevšimnete, dalo by se říct, že jsou neviditelnou bariérou. Navíc nepotřebují téměř žádnou údržbu, rozhodně je nemusíte denně čistit, protože špína se na nich nedrží. Údržba je snadná, síť stačí občas osprchovat.

 

Chat