Návody na zaměření a montáž

Jak zaměřit a namontovat žaluzie a sítě do oken

Sítě proti hmyzu

sítě proti hmyzu, návod na zaměření a montáž

Žaluzie do plastových oken

žaluzie do oken, zaměření a montáž, návod

Vertikální žaluzie do interiéru

vertikální žaluzie do interiéru, zaměření a montáž, návod

Rolety na střešní okna VELUX

vertikální žaluzie do interiéru, zaměření a montáž, návod

Žaluzie na střešní okna VELUX

vertikální žaluzie do interiéru, zaměření a montáž, návod

Markýzy na střešní okna VELUX

vertikální žaluzie do interiéru, zaměření a montáž, návod

Ostatní návody:

Jak vyměnit síť proti hmyzu do okna

Jak vyměnit síť do okna

Jak vyměnit / opravit fixační silon horizontální žaluzie

Jak opravit / vyměnit fixační silon horizontální žaluzie

Jak si objednat v e-shopu

jak nakupovat v eshopu

 

Několik dobrých rad při výběru správného dodavatele stínící techniky

Nejtěžší a nejzodpovědnější úlohou každého zákazníka je výběr správného dodavatele. Na webových stránkách často bývají lákavé fotografie stažené z různých internetových stránek, ale pokud nemáte možnost osobně si prověřit kvalitu dodaných výrobků a způsob jejich prezentace, můžete být později zklamaní. I když spousta zákazníků dává nejvyšší důraz na nízkou cenu, doporučujeme vybírat si výrobky nejen podle ceny. Jelikož žaluzie a sítě proti hmyzu jsou součástí každodenního života, budou každý den připomínat vaše správné či nesprávné rozhodnutí.

Právě dlouholeté zkušenosti a specializace výrobce K-system v oblasti stínící techniky je zárukou spokojenosti zákazníka. Pokud je někdo specialistou na okna nebo na parkety, je málo pravděpodobné, že bude takovým dobrým specialistou na žaluzie. Naše společnost se orientuje úzce jedním směrem a v tom je naše výhoda. Skutečnost, že umíme porovnat kvalitu produktů s konkurenčními výrobky, ale také umíme pro klienta „ ušít produkt na míru“ vhodným poradenstvím, poskytnout mu promptní záruční i pozáruční servis představuje skutečnou hodnotu produktu. Zjistěte si, jak rychle umí dodavatel reagovat v případě poruchy, kde si můžete koupit náhradní díly, zda dodávku umí realizovat samostatně, a nebo zda si výrobek a služby jen objedná prostřednictvím jiného subdodavatele. Společnost K-system je slovenský výrobce a pokud si objednáte výrobku na míru v tomto e-shopu, poputují k vám rovnou z naší dílny.

Na co si dát pozor při koupi:

  • Máte možnost osobně si ověřit kvalitu výrobku na prodejním místě?
  • Máte možnost získat co nejvíc informací o produktu, o jeho funkčnosti a možných omezeních prostřednictvím osobního poradenství?
  • Máte možnost koupit si u dodavatele v případě potřeby náhradní díly?
  • Je nabídka sortimentu dostatečně široká?
  • Důvěryhodnost dodavatele – stabilita společnosti na trhu, která chrání vaši investici před možnou ztrátou záručního a pozáručního servisu v případě úpadku dodavatele.