E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Doprava a platba

Vyrábíme na míru právě vám. Pečlivě vše zabalíme. I přesto jsme u vás co by dup :)

Moznost dopravy

 

Žalúzie nebo náhradní díly vám doručíme prostřednictvím společnosti SDS za 463 CZK  v rámci celé České republiky. Z našeho sortimentu doručovaného kurýrem jsme z důvodu nedbalého zacházení doručovací službou museli vyloučit sítě proti hmyzu na okna a dveře, které zákazníkům pravidelně docházeli poškozené. Je možný pouze osobní odběr na smluvním místě.

Náhradní díly vám můžeme doručit i prostřednictvím služby Packeta za 134 CZK v rámci celé České republiky.  

Vyzdvednutí objednávky ve městech Praha, Ostrava a Ivančice za 370 CZK. Vaši objednávku si múžete vyzvednout na smluvním výdejním místě.

 


Nebojte se u nás nakoupit. Jak na to?

  • Vyberte si konkrétní produkt, který chcete objednat.
  • Z konkrétního produktu přejděte do online konfigurátoru, ve kterém nastavíte požadované vlastnosti produktu (rozměry, barva apod.).
  • Pokud si nevíte rady se zaměřením, prohlédněte si naše video návody na zaměření a montáž žaluzií a sietí proti hmyzu .
  • Případně nám zavolejte nebo napište skrze náš online chat, rádi vám poradíme!
  • V objednávce zvolte typ dopravy a platby, zadejte kontaktní údaje a objednávku odešlete.
  • V případě, že jste jako způsob platby zvolili převod peněz na účet, zašlete prostředky na bankovní účet, jehož číslo vám dorazí v emailu po dokončení objednávky.
  • Pokud jste zaplatili online rychlým převodem nebo platební kartou, vyhnete se prodlevě, která vzniká při převodu peněz mezi bankami, a vaši objednávku zpracujeme obratem.
  • V momentě kdy vaši objednávku předáme dopravci, budeme vás informovat pomocí SMS.
  • Průměrná doba dodání našich výrobků, které pro vás vyrábíme na míru, je 6 pracovních dnů, v případě RAL barvy 15 pracovních dnů​​​. V letní sezóně se dodací lhůta prodlužuje.

Doprava SDS nebo Packeta

Naše produkty vám rádi doručíme až ke dveřím prostřednictvím dopravní služby SDS nebo si je múžete vyzvednout na výdejním místě Packeta.

Doručení do 48 hodin od expedice. Přepravce vykonává rozvoz v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Přesný čas není možné ovlyvnit, doporučujeme nechat si balík zaslat například do práce. V den dodání obdržíte telefonát ohledně dohody doručení, případně SMS. Buďte prosím připravení na dodací adrese převzít zboží, nebo si zabezpečte převzetí jinou osobou. Dopravce nemůže čekat.  

Při koupi náhradních dílů máte možnost vybrat si doručení do nejbližšího výdejního místa Packeta. Doporučujeme vám prověřit si předem otvírací dobu vámi zvoleného výdejního místa.

Vyzvednutí objednávky v Praze, Ostravě a v Ivančicích  je za cenu 370 CZK.

Platba

Zaplatiť môžete bankovým prevodom, rýchlou platbou prostredníctvom online bankovníctva aj priamo kartou

Zaplatit můžete bankovním prevodem, rychlou platbou skrze online bankovnictví i přímo platební kartou

Pokud zaplatíte kartou nebo rychlou platbou, vyhnete se čekání na bankovní převod a svou objednávku dostanete dříve. Kzaluzie.cz nedisponuje žádnými údaji o vaší karte. Platební brána je zabezpečná na najvyšší úrovni a schválená podle pravidel VISA alebo MasterCard.

 

Proč nenabízíme možnost platby objednávky na dobírku?

Je nám to líto, ale platba dobírkou není možná - žaluzie, sítě proti hmyzu nebo rolety jsou vyráběny na míru pro vás a proto je třeba zaplatit předem.

Kontaktní formulář

Potřebujete poradit, nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky?
Od toho jsme tady. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Chat