Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Produkty

 

Vybírejte z naši široké nabídky stínící techniky. Pro regulaci světla zvolte horizontální či vertikální žaluzie. V případě, že se už nechcete zaobírat všudypřítomným hmyzem, vám doporučujeme sítě proti hmyzu do oken a sítě proti hmyzu do dveří. S regulací světla v podkrovních pokojích si hravě poradí žaluzie velux, rolety velux, římské rolety velux nebo venkovní markýzy velux.
 

Potřebujete regulovat světlo a mít dostatek soukromí? Objednejte si žaluzie, které jsou zárukou tepe ...

od 170

Vyberte si sítě do oken nebo sítě do dveří proti hmyzu z našeho e-shopu. Výhodou okenních sítí je in ...

od 176

Výrobky společnosti VELUX si našly zastánce u majitelů se šikmou střechou a podkrovím. V nabídce mám ...

od 1 267

Rolety jsou v současnosti doplňkem v každé moderní domácnosti, jelikož splňují všechny požadavky kli ...

od 441

Potřebujete náhradní díly pro své horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, sítě do oken nebo sítě d ...

od 10

 

Zastínění oken nebo zastínění balkonu je dnes standardem v každé domácnosti, bez kterého se neobejdete. Kvalitní žaluzie totiž nejen stíní a nepropouští tak světlo, díky tomu máte například lepší spánek, ale také dokáží odrazit velké množství tepla, takže místnosti budou v letních měsících mnohem více obyvatelné. Nejoblíbenější jsou dnes interiérové horizontální žaluzie, které jsou opravdu levné, pořídit si je může každý.

Nabízíme vám kvalitní sortiment stínění do interiéru, ale i exteriéru. Kompletní sortiment žaluzií vám umožní vybrat si levnější, ale i dražší a elegantnější žaluzie do oken, velmi oblíbené jsou hliníkové žaluzie, navíc vypadají skvěle v každém interiéru. Horizontální interiérové žaluzie si můžete vybírat z více než 32 barevných odstínů lamel, 7 barevných odstínů profilů a 4 barev doplňků, což vám umožňuje sestavit si přesně takové žaluzie, které potřebujete.

Víte, že veškerý sortiment si můžete nechat nejen zaslat na vaši adresu, ale stejně tak si ho osobně vyzvednout na prodejnách v Bratislavě, Košicích, Bánské Bystřici nebo třeba Nitře.

Celkově na našem e-shopu najdete široký sortiment nejen vertikálních žaluzií či horizontálních žaluzií do interiéru, ale také speciální venkovní rolety na střešní okna, které dokonale tlumí nejen světlo, ale dostatečně odráží také teplo. Právě rolety a venkovní markýzy na střešní okna jsou skvělou volbou, mnohem účinnější než klasické hliníkové interiérové žaluzie. Velmi praktické především v letních měsících jsou sítě proti hmyzu, hlavně sítě do střešních oken, ale také do dveří a samozřejmě klasické sítě do oken.