E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Vertikální žaluzie

607×

Hledáte elegantní a moderní způsob, jak chránit své obydlí či kancelář před slunečním svitem i nezvanými pohledy kolemjdoucích? Anebo potřebujete vkusně a jednoduše přehradit vaši pracovnu či ložnici? Vertikální žaluzie Novum jsou připraveny splnit vaše očekávání! Součástí balení je i montážní materiál  - šrouby a nosiče, které jsou samostatně přibaleny k profilu.

Úplný popis produktu
Kód produktu: VZ NOVUM
Záruka: 2 roky
Výrobce: K-system
Dostupnost: Do 10 pracovních dní
Cena za aktuální rozměr: (Š×V: 300×400 mm) 186 251
 • Popis
 • Jak na to
 • Hodnocení
 • Náhradní díly
Kvalita přímo od výrobce Vkusné rozdělení prostoru 100% soukromí V nabídce třásňové závěsy.

Hledáte vhodný dekorativní závěs, který vám pomůže zastínit větší plochu a nebo chcete jen předělit místnost? Vertikální žaluzie jsou moderním doplňkem vhodným do každého interiéru. Díky možnosti naklápět lamely o 180° vás vertikální žaluzie spolehlivě ochrání před nežádoucími pohledy do vašeho soukromí a zajistí vám tak pocit pohody. Světovou novinkou jsou lamely z kolekce DINAH a ELLA, které si nyní můžete objednat exkluzivně i v našem internetovém obchodě. Zaměřit vertikální žaluzie je velmi jednoduché. Při montáži stačí uchytit nosiče pomocí šroubů do stropu a následně vodící kolejnici zacvaknout do klipů a látky pověsit na věšáčky.

 

Proč zrovna vertikální žaluzie?

Hledáte elegantní a moderní způsob, jak chránit své obydlí či kancelář před slunečním svitem i nezvanými pohledy kolemjdoucích? Anebo potřebujete vkusně a jednoduše přehradit vaši pracovnu či ložnici? Vertikální žaluzie Novum jsou připraveny splnit vaše očekávání!

 • nature concept a další moderní, přírodní látky překvapí příjemným vzhledem i materiálem,
 • naklápění lamel o 180° zaručuje 100% soukromí,
 • lamely jsou vyrobeny moderními technologiemi svařování a řezání, které zabraňují jejich třepení a zvyšují celkový estetický efekt.

Vertikální žaluzie Novum – to je skvělá kombinace prvotřídní stínicí technologie a moderního designu, který zútulní vaše prostory!

Jak zaměřit a namontovat vertikální žaluzie?

Jak zaměřit a namontovat vertikální žaluzie?

 

Náhradní díly k vertikálním žaluzíím

V případě poškození nějakého dílu, můžete využít náš sortiment s náhradními díly k vertikálním žaluzím. Pokud Vás zajímají především náhradní díly k žaluziím, potom přejděte do náhradních dílů pro vertikální žaluzie. 

 

Kde jsou vertikální žaluzie vhodné?

Vertikální žaluzie jsou určeny do větších prostor, kterými mohou být kanceláře či sály, velmi dobře se budou vyjímat i v rodinném domě či větších pokojích vašeho bytu. Vertikální žaluzie se staly vyhledávaným, vkusným a pohodlným řešením, jak rozdělit prostory či místnosti!

 

Jak si přizpůsobit vertikální žaluzie?

Lamely jsou k dispozici v šířkách 127 a 89 mm. Užší lamely (89 mm) se pořizují do úzkých oken, aby se zvýšil jejich počet a zkrášlil celkový vzhled okna. Meze se nekladou ani čistě estetickému využití této varianty.

Shrnování žaluzií lze nasměrovat do středu či do stran (nejčastější řešení), směrem k ovladači anebo od něj. Volba zůstává na vás, ale předem se ujistěte, zda žaluziím nebude v cestě bránit žádná překážka.

Barvu a látku lamely vybírejte velmi pečlivě. Zaměřte se nejen na barvu, ale i na materiál lamely (na požádání zašleme vzorky). Celkem 6 nabízených barevných kategorií může někomu výběr zpříjemnit, jinému zkomplikovat. Pokud s výběrem barvy tápete, nechte se okouzlit aktuálním trendem: moderní kolekcí nature concept! Pomůže vám také náš žebříček oblíbenosti látek.

 

Kvalita vertikálních žaluzií K-system

Vertikální lamely žaluzií jsou řezané a svařené na kvalitním zařízení německé společnosti Benthin. Způsob řezu zabraňuje třepení látky. Na rozdíl od vertikálních žaluzií jiných výrobců, kdy je lamela ručně šitá na šicím stroji s viditelným a častokrát nerovným stehem je metoda sváru moderní  a hlavně estetická záležitost. Také věšáček lamely je u této technologie pevně zasazený ve vytvořeném pouzdře a nehrozí riziko jeho utopení a nebo vypadnutí. Spodní závaží je vyrobeno z kovu zalisovaného v PVC pouzdře a má vliv na zatížení a následné vyrovnání látky. Na rozdíl od závaží vyrobeného z PVC recyklovaného materiálu má závaží společnosti K-systém jasnou bílou barvu stejně jako i spojovací řetízek. Pro jednodušší montáž jsou závaží a spojovací řetízek přibalovány k látce samostatně.

Ve vodícím profilu jsou zasazené zesilněné běžce s držáky pro látku z kvalitního plastu, které je možné jednoduše vyměnit bez montážního nářadí, což významným způsobem ulehčuje případný servis bez nutnosti demontáže žaluzie. Může se totiž stát, že při násilném otevření okna při průvanu budou látky žaluzie vytržené a běžec se může zlomit. Zastaralé systémy s běžnými běžci jsou opravitelné jen u výrobce, čímž se servis prodražuje. Použité kuličkové řetízky a šňůry jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu odolného vůči UV záření.

Součástí balení je i montážní materiál  - šrouby a nosiče, které jsou samostatně přibaleny k profilu. 

 

Jak správně používat a udržovat vertikální žaluzie?

Vertikální žaluzie Novum se vyznačují dlouhou životností, snadnou údržbou i manipulací.

Pro zajištění dlouhé trvanlivosti žaluzií doporučujeme především:

 •  instalovat žaluzie do dokončených interiérů (tj. po opravách, rekonstrukcích atd.),
 • odstranit překážky bránící posuvu lamel,
 • přetočenou lamelu rovnat otočením všech lamel kolmo a následným stažením na stranu,
 • 1 x ročně žaluzie přestříkat silikonovým sprejem,
 • žaluzie neprat v automatické pračce,
 • lamely čistit ultrazvukem.
Typ Názov Veľkosť Stáhnout
NZ_VZ_NOV_SK_1308_01.pdf
2,4 MiB
Návod na zaměření a montáž
2,4 MiB

Kžaluzie – kvalita ověřena zákazníky

Přes 8 000 spojených zákazníků už zakoupilo na e-shopu žaluzie, sítě proti hmyzu či rolety. Jsme prověřený výrobce stínící techniky již 27 let. Přečtěte si recenze z Heuréky od našich zákazníků.

Heureka

Veronika

17. 10. 2019
Bylo rychlé dodání
Heureka

Dagmar

1. 10. 2019
 • rychlé dodání
Nechala jsem si v e schopu K žaluzie vyrobit žaluzie a jsem velice spokojená.Žaluzie byly vyrobeny opravdu přesně,vše bylo v naprostém pořádku,vynikající design přesně podle mých představ a především snadná montáž podle videonávodu. A především cenavelmi
Heureka

Jan

15. 9. 2019
 • Výborná komunikace ze strany výrobce, rychlá dodací lhůta.
Heureka

Martina

24. 8. 2019
 • Skvělá komunikace, cena u kvalita
Heureka

D r.

20. 8. 2019
 • Rýchle dodáni, úplný spokojnost, můžu jenom doporučit
Heureka

Monika

17. 8. 2019
 • Kvalitni zbozi
 • Priznive ceny
Jsem velmi spokojena, urcite vsem doporucuji
Heureka

Jan

15. 8. 2019
Vše proběhlo tak jak mělo.Snad jen doba od objednání k distribuci byla zbytečně dlouhá
Heureka

Petr

7. 7. 2019
DOPORUČUJI
Heureka

Jaroslava

1. 7. 2019
 • super obchod, paní po telefonu ochotně poradila, zboží došlo obratem a cena daleko lepší než jinde.
Heureka

Tom .

28. 6. 2019
Čekal jsem lepší zpracování - lepší slícování v rozích profilů. Jedna síť byla zkroucená do vrtule, bylo ji nutné trochu upravit.
Heureka

Petr

25. 6. 2019
 • RYCHLOST
ZA MĚ 1A - SUPER
Heureka

Adam .

17. 6. 2019
 • Rychlost doručení
 • Kvalita zboží
 • Příjemná komunikace
Kvalita za skvělou cenu, nákup můžu jen doporučit.
Kontakt FAQ