O společnosti

žaluzie od výrobce

Žaluzie a sítě na míru přímo od výrobce

Společnost K-system, spol. s r.o. je největším výrobcem a prodejcem interiérových a exteriérových žaluzií a sítí proti hmyzu na Slovensku. Historické prameny společnosti K-system sahají až do roku 1991. Na českém trhu působí již od roku 1995. Společnost K-system je prvním výrobcem, který českému trhu nabídl plisované sítě proti hmyzu.

V rámci České republiky výrobky značky K-system najdete i v síti montážních partnerů téměř ve všech větších městech. Cílem společnosti je poskytovat konečným zákazníkům kvalitní výrobky, které zvyšují kvalitu jejich bydlení a poskytovat jim k tomu potřebné služby.

Pro naše montážní partnery organizujeme v našem novém školícím středisku obchodní a montážní kurzy. Protože si uvědomujeme, že kvalitní produkt, jeho správnou funkci, životnost a tedy i spokojenost zákazníků ovlivňuje správná montáž, snažíme se kvalitu vykonaných montážních prací osobně prověřit a vybírat si pro spolupráci partnery s vysokou kvalitou montáže. 

K-system SR

Jako jediný výrobce v rámci Slovenské republiky poskytuje svým zákazníkům poradenský, záruční a pozáruční servis prostřednictvím pěti vlastních prodejen tzv. Studií stínící techniky ve větších městech – v Bratislavě, v Banské Bystrici, v Nitře, v Košicích a v Žiaru nad Hronom. Mnohé prodejny už mají více než pětiletou historii, nejstarší bratislavské studio je v provozu deset let.

V rámci České republiky nabízí své výrobky prostřednictvím sítě montážních partnerů téměř ve všech větších městech. Naším cílem je poskytovat konečným zákazníkům kvalitní výrobky, které zvyšují kvalitu jejich bydlení a poskytovat jim k tomu potřebné služby – bezplatné poradenství, příprava projektu na míru, zajištění montážních a servisních služeb.

Prodejny postupně prochází rekonstrukcí a modernizací. Pro naše zákazníky chceme vybudovat prvotřídní pohodlí nákupu „pod jednou střechou“ v souladu s moderním a trendy designem a týká se to nejen nabídky produktů, ale i vzhledu prodejen a poskytovaných služeb. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a na kontrolu jejich činností dohlíží supervizor.

Studio stínící techniky v Bratislavě je největším studiem stínící a dekorativní stínící techniky na Slovensku. Toto studio na Zadunajské ulici naproti výstavišti Incheba má výsadní postavení mezi ostatními prodejnami a to nejen z důvodu příznivé polohy. Přízemní část provozovny je pojata dost technicky a to vzhledem k prodeji exteriérové stínící techniky, které jsou součástí fasády budov. Horní poschodí je zaměřeno na prodej interiérových dekorativních rolet a luxusních dekorativních stínících prvků včetně závěsů, které spadají do řady stínění “exklusive concept“. V pohodlí kožené sedačky s domácí atmosférou si můžete vyzkoušet komfort ovládání světelných scén a dekorativních rolet a závěsů přes inteligentní systém Egon.