Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Žaluzie

Potřebujete regulovat světlo a mít dostatek soukromí? Objednejte si žaluzie, které jsou zárukou tepelné pohody, optimalizace světla a soukromí. Populární horizontální žaluzie či vertikální žaluzie najdete v tradičních a moderních barevných odstínech a provedeních. Zkuste konfigurátor a zvolte si žaluzie podle vašich představ.

Horizontální žaluzie
20 % Sleva

Žaluzie Basic Design jsou vhodné na plastové, dřevěné i hliníková okna s izolačním dvojsklem. Žaluzie jsou ovládané kuličkovým řetízkem, která je spojena klecí. Standardní délka ovládací řetízku je ¾ z celkové výšky žaluzie. Široké spektrum barev lamel a lišt, včetně imitací dřeva, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Horní lišta žaluzie dokonale splývá s rámem okna a zasklívací lištou a je dodávána v základních barvách tmavohnědá, středně, světlehnědá, bílá a stříbrná. V případě drevoimitácií je možné objednat lištu v barvě zlatý dub, světlý dub, mahagon, třešeň, smrk a olše. Žaluzie Basic Design jsou spolehlivá stínící technika, která vás ochrání před náporem světla a nechtěnými pohledy zvenčí. Jako výrazný dekorativní prvek oživí vaši domácnost! Tento typ žaluzií není vhodný pro použití ve střešních oknech. Překlápění standardních interiérových žaluzií v střešních oknech má s narůstajícím sklonem sníženou účinnost až o 50%.

od 213 od 170
Vertikální žaluzie
20 % Sleva

Hledáte elegantní a moderní způsob, jak chránit své obydlí či kancelář před slunečním svitem i nezvanými pohledy kolemjdoucích? Anebo potřebujete vkusně a jednoduše přehradit vaši pracovnu či ložnici? Vertikální žaluzie Novum jsou připraveny splnit vaše očekávání! Součástí balení je i montážní materiál  - šrouby a nosiče, které jsou samostatně přibaleny k profilu.

od 250 od 200

 

Více o žaluziích

 

Kvalitní žaluzie jsou skvělým doplňkem do každého interiéru i exteriéru. Ptáte se, proč si pořídit okenní žaluzie? Důvod je jednoduchý, umí totiž nejen skvěle stínit a nepropustí tak většinu světla, ale zároveň v letních měsících nepropouští teplo do pokoje a samozřejmě vám poskytují dostatek soukromí. Kvalitní žaluzie do plastových oken, ale například i žaluzie do dveří, si můžete pořídit v nepřeberném množství barevných variant nejen lamel, ale i samotných profilů.

Horizontální žaluzie vás vyjdou nejlevněji, jedná se o standardní většinou hliníkové žaluzie, které se připevní do rámu plastového okna. Montáž vám může provést odborná firma, ovšem zvládnete to i sami, stačí se podívat na podrobný návod, který najdete v naší poradně. Opakem jsou žaluzie do kanceláře, k tomuto účelu se využívá vertikálních žaluzií, protože jsou schopny lépe stínit větší plochy – ale není to pravidlem.

Nevybrali jste si žádné žaluzie? Víte, že si u nás můžete objednat žaluzie na míru? Je to jednoduché, stačí nás kontaktovat, ochotně se s vámi domluvíme.

Specializujeme se na výrobu žaluzií a jejich následný prodej, naše kvalitní a levné žaluzie vám umožní nejen zastínění oken, ale i balkonu nebo střešních oken. Doporučujeme také pořídit si sítě proti hmyzu, které je dobré namontovat do oken rovnou s montáží žaluzií. Okenní sítě proti hmyzu oceníte především v jarních a letních měsících.