E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Žaluzie

Potřebujete regulovat světlo a mít dostatek soukromí? Objednejte si žaluzie, které jsou zárukou tepelné pohody, optimalizace světla a soukromí. Populární horizontální žaluzie či vertikální žaluzie najdete v tradičních a moderních barevných odstínech a provedeních. Zkuste konfigurátor a zvolte si žaluzie podle vašich představ.

Žaluzie Basic Design se šířkou hliníkové lamely 25 mm jsou vhodné na plastové, dřevěné i hliníková okna s izolačním dvojsklem. Žaluzie jsou ovládané kuličkovým řetízkem, která je spojena klecí. Standardní délka ovládací řetízku je ¾ z celkové výšky žaluzie. Široké spektrum barev lamel a lišt, včetně imitací dřeva, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Horní lišta žaluzie dokonale splývá s rámem okna a zasklívací lištou a je dodávána v základních barvách tmavohnědá, středně, světlehnědá, bílá a stříbrná. V případě dřevoimitací je možné objednat lištu v barvě zlatý dub, světlý dub, mahagon, třešeň, smrk a olše. Žaluzie Basic Design jsou spolehlivá stínící technika, která vás ochrání před náporem světla a nechtěnými pohledy zvenčí. Jako výrazný dekorativní prvek oživí vaši domácnost! Tento typ žaluzií není vhodný pro použití ve střešních oknech. Překlápění standardních interiérových žaluzií v střešních oknech má s narůstajícím sklonem sníženou účinnost až o 50%.

od 332
Vertikální žaluzie
10 % Sleva

Hledáte elegantní a moderní způsob, jak chránit své obydlí či kancelář před slunečním svitem i nezvanými pohledy kolemjdoucích? Anebo potřebujete vkusně a jednoduše přehradit vaši pracovnu či ložnici? Vertikální žaluzie Novum jsou připraveny splnit vaše očekávání! Součástí balení je i montážní materiál  - šrouby a nosiče, které jsou samostatně přibaleny k profilu.

od 922 od 829

Jednoduché a spolehlivé řešení pro osazení vodících lišt exteriérových žaluzií do zateplení. Zateplovací polystyren s U-profilem je profesionální stavební deska, která předchází pukání fasády vlivem dodatečného oblépání osazených vodících lišt zateplovací hmotou, nebo poškození fasády při frézování otvoru pro vodící lišty do již existujícího zateplení a fasády na stavbě.

od 339

Více o žaluziích

Kvalitní žaluzie jsou skvělým doplňkem do každého interiéru i exteriéru. Ptáte se, proč si pořídit okenní žaluzie? Důvod je jednoduchý, umí totiž nejen skvěle stínit a nepropustí tak většinu světla, ale zároveň v letních měsících nepropouští teplo do pokoje a samozřejmě vám poskytují dostatek soukromí. Kvalitní žaluzie do plastových oken, ale například i žaluzie do dveří, si můžete pořídit v nepřeberném množství barevných variant nejen lamel, ale i samotných profilů.

 

Žaluzie na míru

Horizontální žaluzie vás vyjdou nejlevněji, jedná se o standardní většinou hliníkové žaluzie, které se připevní do rámu plastového okna. Montáž vám může provést odborná firma, ovšem zvládnete to i sami, stačí se podívat na podrobný návod, který najdete v naší poradně. Opakem jsou vnitřní žaluzie do kanceláře, k tomuto účelu se využívá vertikálních žaluzií, protože jsou schopny lépe stínit větší plochy – ale není to pravidlem.

Nevybrali jste si žádné žaluzie? Víte, že si u nás můžete objednat žaluzie na míru? Je to jednoduché, stačí nás kontaktovat, ochotně se s vámi domluvíme.

Specializujeme se na výrobu žaluzií a jejich následný prodej, naše kvalitní a levné žaluzie vám umožní nejen zastínění oken, ale i balkonu nebo střešních oken. Výhodou je, že oprava žaluzií, jejich montáž i demontáž jsou opravdu jednoduché činnosti, které zvládnete rychle pomocí naší poradny. Pro případy potřeby máme v nabídce i náhradní díly na žaluzie horizontální i vertikální. Doporučujeme také pořídit si sítě proti hmyzu, které je dobré namontovat do oken rovnou s montáží žaluzií. Okenní sítě proti hmyzu oceníte především v jarních a letních měsících.

Žaluzie vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Pardubic, Karviné, Kladna, Mostu, ale i Havířova či Českých Budějovic

Chat