E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

GEIGER příslušenství

Spolehlivé pohony a ovladače německého výrobce Geiger vyplňují mezeru, která vznikla nedostatkem motorů a elektropříslušenství značek Somfy a elero. V souladě se zvyšující se poptávkou po domácí automatizaci značky LOXONE jsme rozšířili nabídku o kompatibilní produkty. Tu najdete potřebné pohony a ovladače pro venkovní žaluzie a rolety.

Více o náhradních dílech Geiger

Německý výrobce společnosť Geiger má bohatou historii výroby pohonů a elektropříslušenství pro vnitřní a venkovní stínící techniku. Společnost Geiger ve spolupráci se společností LOXONE vyvinula celkem nový pohon s množstvím výhodných funkcí. Venkovní žaluzie K-system s motorem Geiger AIR jsou ověřenou volbou v systému domácí automatizace u Loxon partnerů. Proto u nás najdete i náhradní díly kompatibilní s tímto systémem. 

Trubkový motor vybavený bezdrátovou komunikací Loxone Air udělá z vašich žaluzií dokonalého sluhu. V závislosti na různych okolnostech  (poloha slunce, teplota, aj.) řídí chytrý dům motory ve spolupráci s vytápěním, chlazení či osvětlením. Jenom tak získáte od stínící techniky skutečně maximální komfort i úsporu energií. 

Motory Geiger jsou vhodné nejen pro novostavby ale i pro rekonstrukce. V případě zájmu vám rádi zprostředkujeme kontakt s nejbližším  Loxon partnerem.

Motory a příslušenství si můžete objednat například z gauče a prostřednictvím kuriéra vám zásilku doručíme až domů.

Chat