E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Díly a příslušenství

Potřebujete náhradní díly pro své horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, sítě do oken nebo sítě do dveří? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhradních dílů a příslušenství. Mezi oblíbené produkty našich klientů patří brzda kuličkové šňůry a kuličková šňůra. V případě, že se chcete zeptat na něco ohledně příslušenství, neváhejte nás kontaktovat.

 

Potřebujete náhradní díly pro své horizontální žaluzie? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhr ...

od 19

Potřebujete náhradní díly pro vertikální žaluzie? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhradních ...

od 10

Potřebujete náhradní díly pro sítě do oken? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhradních dílů ...

od 28

Potřebujete náhradní díly pro sítě do dveří? Náš e-shop nabízí celou řadu kvalitních náhradních dílů ...

od 28

Více o náhradních dílech

 

Přestože námi prodávané okenní, ale i dveřní žaluzie jsou prvotřídní kvality, stejně jako žaluzie do střešních oken, může se stát, že se některý jejich díl poškodí – většinou jsou to šňůry mezi lamelami, které prasknou, případně řetízky určené k ovládání manuálních žaluzií. Obě tyto závady vznikají vlivem opakovaného užívání, kdy dojde k opotřebování materiálu. Všechny tyto náhradní díly pro horizontální žaluzie a vertikální žaluzie najdete v našem e-shopu.

Věděli jste, že opravit běžné závady především na interiérových vertikálních žaluziích je jednoduché a zvládnete to svépomocí? Podívejte se na jednotlivé návody v naší poradně, se kterými to zvládne každý.

Dalším širokým sortimentem jsou náhradní díly pro sítě do oken a samozřejmě díly pro dveřní sítě. Stejně jako je jednoduchá oprava žaluzií svépomocí, zvládnete opravit i sítě proti hmyzu. Náhradní díly jsou tak nepostradatelnou součástí našeho sortimentu a umožní vám opravit závady rychle a s našimi návody i skutečně jednoduše. Všechny díly si můžete standardně objednat poštou nebo využít osobní vyzvednutí na některé z prodejen, kde vám navíc zkušení odborníci rádi poradí.

Veškeré náhradní díly pro své horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, sítě do oken nebo sítě do dveří vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Pardubic, Karviné, Kladna, Mostu, ale i Havířova či Českých Budějovic

Kontakt FAQ