E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Zateplovací polystyren s U-profilem

1057×

Jednoduché a spolehlivé řešení pro osazení vodících lišt exteriérových žaluzií do zateplení. Zateplovací polystyren s U-profilem je profesionální stavební deska, která předchází pukání fasády vlivem dodatečného oblépání osazených vodících lišt zateplovací hmotou, nebo poškození fasády při frézování otvoru pro vodící lišty do již existujícího zateplení a fasády na stavbě.

Úplný popis produktu
Kód produktu: EŽ SUP
Záruka: 2 roky
Výrobce: K-system
Dostupnost: Do 7 dní
Cena s DPH: 339
 • Popis
 • Jak na to
 • Hodnocení

Samostatné vodící profily jsou nezbytnými součástmi pro správnou funkci žaluzií. Tyto profily jsou navrženy tak, aby poskytovaly pevnou oporu a umožnily pohyb žaluzií nahoru a dolů s minimálním třením a odolností vůči deformacím. Vodící profily jsou obvykle vyrobeny z odolných materiálů, jako je hliník, plast nebo ocel, které zajišťují jejich pevnost a dlouhou životnost.

Prvním účelem vodících profilů je udržovat žaluzie v přesné a stabilní poloze při otevřeném nebo zavřeném stavu. Tyto profily mají obvykle dutou nebo tvarovanou konstrukci, která se přesně hodí k designu žaluzií a poskytuje optimální podporu lamelám. Díky vodícím profilům se žaluzie snadno ovládají a pohybují s minimálním úsilím.

Druhým důležitým prvkem vodících profilů je jejich schopnost minimalizovat pronikání světla a únik tepla. Kvalitní vodící profily jsou navrženy tak, aby minimalizovaly mezery mezi lamelami a okolím, čímž zabraňují pronikání světla a nežádoucímu tepelnému průchodu. To umožňuje přesnou regulaci osvětlení a teploty v místnosti, což je zvláště výhodné v horkých letních dnech nebo v prostorách vyžadujících maximální soukromí.

Třetím faktorem, který je třeba zmínit, je estetický vzhled vodících profilů. Moderní vodící profily jsou navrženy tak, aby se ladily s designem interiéru a vytvářely harmonický vzhled s ostatními prvky oken. Díky široké škále barev a povrchových úprav je možné vybrat takový profil, který dokonale zapadá do daného prostoru a vytváří elegantní a vkusný vzhled.

Celkově lze říci, že vodící profily pro žaluzie jsou klíčovými komponenty, které zajišťují správnou funkci, pevnost a estetický vzhled žaluzií. Jejich konstrukce umožňuje snadné ovládání a pohyb žaluzií, minimalizuje pronikání světla a tepelného průchodu a přispívá k celkovému komfortu a estetice místnosti.

DOPORUČENÍ:
1) Při montáži zateplovacího polystyrenu s U-profilem je nutné dodržet vzájemnou rovnoběžnost protilehlých U-profilů a svislý směr os U-profilů.
2) Osová vzdálenost U-profilu od rámu okna (rozměr A) musí být po celé výšce stejná (za předpokladu, že je okno namontováno ve svislé rovině). Vždy montujte zateplovací polystyren s U-profilem stranou (rozměr) A k okennímu rámu!
3) V části "Jak na to" najdete odborné pokyny pro montáž zateplovacího polystyrenu s U-profilem - věnujte jim prosím dostatečnou pozornost.

Typ Názov Veľkosť Stáhnout
Odborné pokyny pro montáž startovacího U-profilu z polystyren
748,5 KiB

Kžaluzie – kvalita ověřena zákazníky

Přes 16 000 spokojených zákazníků už zakoupilo na e-shopu žaluzie, sítě proti hmyzu či rolety. Jsme prověřený výrobce stínící techniky již 30 let. Přečtěte si recenze z Heuréky od našich zákazníků.

Heureka

David

25. 6. 2024
 • Dobré ceny, rychlost dodání
Heureka

B e.

6. 6. 2024
 • Cena a rychlost doručení
Heureka

Richard

28. 4. 2024
Rychlost dodání
Heureka

Ivan

11. 4. 2024
rychlé odání
Heureka

Pavel

17. 3. 2024
Velmi rychlé odeslání zásilky.
Heureka

Miroslav

16. 1. 2024
 • rychlé dodání
Heureka

Alena

23. 9. 2023
rychlé dodání a spokojenost
Heureka

Alena

20. 6. 2023
 • Super. Velký výběr, přehledný e-shop. Skvělé instruktážní video.
 • Rychlé dodání - cca 1 týden od objednávky.
Heureka

Stanislav

15. 6. 2023
 • Velký výběr, rychlé vyřízení objednávky.
Doporučuji K-žaluzie.cz všem.
Heureka

t.

19. 4. 2023
 • nízká cena
 • rychlost dodání
 • rozměr jednoduše změřen dle jejich návodu
Heureka

Ivan

30. 3. 2023
Rýchlá dodávka objednaných žaluzií.
Heureka

Martin

24. 11. 2022
 • Davam zatim 10 z 10, horizontalni zaluzie, uz mam namontovano...mam pocit ze to trvalo cele tyden, objednani, vyrobeni, doruceni...na to, ze to slo ze Slovenska...nemam co vytknout
 • Zadna me nenapada
Doporucuji, objednal bych hned znovu
Chat