E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Sítě proti hmyzu

Vyberte si sítě do oken nebo sítě do dveří proti hmyzu z našeho e-shopu. Výhodou okenních sítí je inovovaný systém osazení bez nutnosti zásahu do rámu okna. Sítě proti hmyzu vyrábíme i v nestandardně velkých rozměrech. Máme sítě na téměř jakékoliv okno. Pevné sítě proti hmyzu značky K-system jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní sítě proti komárům a dalšímu hmyzu za rozumnou cenu.

Sítě proti hmyzu do oken
20 % Sleva

Sítě proti hmyzu nabízí bezpečnou ochranu před nálety komárů, vos a dalšího otravného hmyzu. Naše moderní ochranná síť proti hmyzu bezpečně plní svou funkci, aniž by narušovala estetické kvality vašich oken: doušků čerstvého vzduchu si tak můžete užívat spolu s plnohodnotným výhledem z okna.

od 221 od 176
Sítě proti hmyzu do dveří
20 % Sleva

Dveřní pantové sítě proti hmyzu Universal s možností vlastního montážního rámu jsou oblíbené zejména z důvodu jednoduché a rychlé montáže. Síť je možné dodat v bezprahovém provedení. V současnosti je to jediná dveřní síť na trhu, která neobsahuje žádné PVC části, co je zárukou dlouhé životnosti a také je to jediná dveřní síť, kterou je možné vyrobit na šikmé nebo obloukové dveře. Součástí nabídky atypických řešení sítě Universal je i možnost dvojkřídlového provedení.

od 2 902 od 2 322

Více o sítích proti hmyzu

 

Inovované sítě proti hmyzu, které snadno namontujete bez jakéhokoli zásahu do rámu okna. Sítě proti hmyzu značky K-System jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu – jednotlivá oka sítě jsou tak malá, že nepropustí žádný běžný hmyz, ale naopak dokonale propouští světlo do místnosti. Naše sítě proti hmyzu téměř nebrání ve výhledu, jsou skoro neviditelné. Vybírat si můžete ze samolepících sítí proti hmyzu nebo magnetických sítí.

Nevybrali jste si žádný rozměr ze standardních sítí proti hmyzu? Nevadí, napište nám a vyrobíme pro vás i nestandardní rozměry na míru.

Sítě proti hmyzu oceníte především v jarních a letních měsících, kdy je hmyz zdaleka nejaktivnější. Dlouhé letní večery, vysoké teploty a světlo v domě, které některý hmyz přitahuje. Řešením proti hmyzu v domě jsou tak jedině kvalitní sítě, ty se rozdělují na sítě do střešních oken, sítě do plastových oken a sítě do dveří – v našem e-shopu si můžete vybrat podle potřeby.

Montáž sítí proti hmyzu je jednoduchá a zvládnete jí svépomocí. Většina našich sítí se upevňuje samolepicí technologií, ale můžete využít i sítě proti hmyzu s magnety. Obě technologie montáže jsou podobně pevné a mají víceméně stejné vlastnosti. Záleží tak na konkrétní situaci, kterou variantu je výhodnější využít. Jak upevnit sítě proti hmyzu svépomocí se dozvíte v naší poradně, stejně jako další zajímavé tipy a návody.

Sítě proti hmyzu vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Pardubic, Karviné, Kladna, Mostu, ale i Havířova či Českých Budějovic