E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Elero příslušenství

Vyberte si ze široké nabídky elektropříslušenství pro venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy nebo pergoly značky elero. V našem e-shopu najdete komplexní nabídku příslušenství od pohonů, senzorů, ovladačů a řídících jednotek až po ostatní příslušenství. Mezi nejoblíbenější produkty našich zákazníků patří zejména dálkové ovladače  elero.

Proč náhradní díly elero

Společnost K-system je výhradním dovozcem elero pohonů a ovladačů na Slovensku. Venkovní žaluzie distribuuje i v rámci Českej republiky. Kompletní sortiment značky elero je MADE IN GERMANY. Naše statistika procenta reklamací je nižší než 0,5 % a svědčí o špičkové kvalitě. V současnosti až 70 % venkovních žaluzií značky K-system je vybavených německým motorem elero. Naši zákazníci si pochvalují zejména výrazně tižší chod, zpomalený rozjezd a dojezd a vyšší rychlost. Nejčastější příčinou poruch je neodborná manipulace s ovladači, kdy dochází k resetování nastavení. Proto nikdy nenechávejte děti hrát se s těmito zařízeními.

Měli by jste vědět, že v případě nevhodného zásahu do mechanismu nebo úpravy výrobku,  v případě nesprávného používání a nedodržení návodu na obsluhu a údržbu a nebo v případě použití nevhodných náhradních dílů, příslušenství nebo zdrojů (např. zdroj elektrického napětí) počas trvání záruční lhůty, můžete ztratit nárok na uplatnění záruky. Do elektrických zařízení a zařízení pod elektrickým proudem by měli zasahovat pouze osoby, které mají potřebnou kvalifikaci. 

Pokud si budete chtít zvýšit uživatelský komfort, vyberte si ze široké nabídky doplňkového příslušenství. Doporučujeme vám před objednávkou přečíst si návody na použití. V případě otázek týkajících se vzájemné kompatibility zařízení nás neváhejte kontaktovat. Všechny výrobky značky elero jsou nepostradatelnou součástí našeho sortimentu a věříme, že s přiloženými návody přímo od výrobce si dokážete rychle naprogramovat objednané produkty sami. 

Náhradní díly elero vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Pardubic, Karviné, Kladna, Mostu, ale i Havířova či Českých Budějovic

Chat