E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

SOMFY příslušenství

Potřebujete náhradní díly pro venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy nebo pergoly značky Somfy? V našem e-shopu najdete komplexní nabídku příslušenství od pohonů, ovladačů, senzorů a řídídích jednotek až po ostatní příslušenství. Mezi nejoblíbenější produkty našich klientů patří zejména dálkové ovladače Somfy.

 

Více o náhradních dílech značky Somfy

Společnost K-system prodává venkovní žaluzie, rolety, markízy a pergoly s komplexním příslušenstvím. I přes to, že společnost Somfy poskytuje na své výrobky záruku 5 let, může se stát, že jejich životnost předčasně ukončí domácí nehoda - nejčastěji jsou to neopatrnou manipulací poškozené dálkové ovladače. 

Měli by jste vědět, že v případě nevhodného zásahu do mechanismu nebo úpravy výrobku,  v případě nesprávného používání a nedodržení návodu na obsluhu a údržbu a nebo v případě použití nevhodných náhradních dílů, příslušenství nebo zdrojů (např. zdroj elektrického napětí) počas trvání záruční lhůty, můžete ztratit nárok na uplatnění záruky. Do elektrických zařízení a zařízení pod elektrickým proudem by měli zasahovat pouze osoby, které mají potřebnou kvalifikaci. 

Může se však stát, že si budete chtít zvýšit uživatelský komfort. Jsme tu pro vás, abychom vám nabídli bohaté doplňkové příslušenství. Všechny výrobky značky Somfy jsou nepostradatelnou součástí našeho sortimentu a věříme, že s přiloženými návody přímo od výrobce si dokážete rychle naprogramovat objednané produkty sami.

Veškeré náhradní díly značky Somfy vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Pardubic, Karviné, Kladna, Mostu, ale i Havířova či Českých Budějovic

Chat