E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

A-OK příslušenství

Na tomto místě najdete sortiment elektropříslušenství pro venkovní žaluzie, venkovní rolety, markízy nebo pergoly španělské značky A-OK.  Nabídku budeme neustále rozšiřovat a najdete tu pohony,  senzoryovladače a řídící jednotky až po ostatní příslušenství. Mezi nejoblíbenějsí produkty našich klientů patří zejména dálkové ovladače A-OK s akrylovým předním panelem s vysokým leskem, který je odolný vůči poškrábání.

Proč A-OK

Pre naše zákazníky máme dobré zprávy. V naší nabídce máme dostatek přijímačů a ovladačů španělského výrobce A-OK a tak neočekáváme počas sezóny nejvyššího zájmu výpadky ovladačů pro dálkově ovládané venkovní žaluzie. Reagujeme tak na dlouhodobý výpadek ovladačů a řízení značek Somfy a elero, které jsou dodávané pouze na příděl. Pro naše zákazníky je velice důležité, abychom v případě potřeby dokázali pružně reagovat a poskytnout jim v případě potřeby náhradní dálkový ovladač. 

Značka A-OK je o několik let mladší než značka K-system. Byla založená v roce 1998 a věnovala se profesionálnímu dizajnu a precizní výrobě dveřních a okenních motorů a inteligentních řídících systémů. Po 20 letech vývoje a růstu společnost postupně založila divizi Precision Motor Division, Precision Metal Stamping Division a Precision Plastics Division a další podporné průmyslové seskupení, které položili pevný základ pro udržitelný rozvoj společnosti. Špičkovou kvalitu zabezpečuje množství profesionálních výrobních zařízení dovezených z Japonska od Yamahy a švýcarské Agie Charmilles. Společnost přijímá japonský model řízení Toyota a přísně implementuje systém řízení kvality ISO9001, aby výrobky měli dobrou funkčnost a dlouhou životnost. Společnost se může pochválit získaným titulem "National High-tech Enterprise".

Měli byste vědět, že v případě nevhodného zásahu do mechanismu nebo úpravy výrobku,  v případě nesprávného používání a nedodržení návodu na obsluhu a údržbu a nebo v případě použití nevhodných náhradních dílů, příslušenství nebo zdrojů (např. zdroj elektrického napětí) počas trvání záruční lhůty, můžete ztratit nárok na uplatnění záruky. Do elektrických zařízení a zařízení pod elektrickým proudem by měli zasahovat pouze osoby, které mají potřebnou kvalifikaci. 

Pokud si budete chtít zvýšit uživatelský komfort, vyberte si ze široké nabídky doplňkového přislušenství. Doporučujeme vám před objednáním podívat se na návody na použití. Pro případ otázek týkajících se vzájemné kompatibility nás neváhejte kontaktovat. Sortiment značky A-OK budeme postupně rozšiřovat. V současnosti jsou již ověřeným standardem našeho sortimentu a věříme, že s jejich spolehlivostí a dizajnovým zpracováním budou spokojeni i naši zákazníci.

Veškeré náhradní díly značky A-OK vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do PrahyBrnaOstravyOlomouceLibercePlzněÚstí nad LabemHradce KrálovéPardubicKarvinéKladnaMostu, ale i Havířova či Českých Budějovic

 

 

Chat