E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Látkové rolety - funkčnost a elegance v jednom

Látkové rolety - funkčnost a elegance v jednom

Máte doma klasické žaluzie nebo závěsy a chtěli byste nějakou změnu? Klasické látkové rolety se opět stávají trendem! Vsaďte i vy na eleganci, která se skvěle vyjímá i v těch nejmodernějších interiérech. A proč byste si měli okenní rolety pořídit i vy?

 

látková roleta rollo

1. Praktické zastínění, které vám ušetří peníze

Podobně jako ostatní stínicí technika, i látková roleta vám poskytne pohodlí v zastíněné místnosti. Látková roleta vám mnohdy dokáže zajistit i úplně zatemnění místnosti. Prodlužte si tak noc a nerušený spánek, nebo si užijte sledování filmu v naprosté tmě. Kromě světla omezí okenní rolety i hluk z ulice. Uslyšíte až o 30 % méně rámusu z dopravy i povídání sousedů. Další skvělou výhodou je taky termoizolace rolet. Díky vnitřním látkovým roletám totiž můžete ušetřit až 34 % nákladů na teplo. A to se vyplatí.

látková roleta rollo

2. Jednoduchá montáž i údržba

Montáž rolet Rollo zvládne opravdu každý, na našem e-shopu si dokonce můžete stáhnou i podrobný návod. Můžete si vybrat, jestli svou roletu budete chtít i s montážním profilem nebo bez. Doporučujeme profil zakoupit zejména těm, kteří plánují roletku častěji sundávat nebo obměňovat.

Údržba roletky se provádí jednoduše hadříkem, je důležité dbát na jemné zacházení, aby se nepoškodila speciální povrchová vrstva látk

látková roleta rollo

3. Hodí se pro všechna okna i interiéry

Vnitřní látkové rolety skvěle zastíní okna čtvercová, obdélníková, ale i kulatá nebo i s klenbou. Namontovat je totiž nemusíte jen na okno samotné, ale můžete si vybrat i z možní montáže do ostění, na stěnu nebo do stropu. Stejně tak můžete volit z různých vzorů látek, kromě jednobarevných variant nabízíme třeba i látky s různými květinovými vzory.

látková roleta rollo

4. Jak se moderní rolety liší od starších modelů?

Klasické pružinové a klikové mechanismy spouštění a vytahování rolet nahradily modernější verze. Existují sice i luxusnější rolety s motorem fungující na dálkové ovládání, oblíbenější ale nadále zůstávají okenní rolety řetízkové. S těmi se zachází úplně stejně jako se žaluziemi. Plynulým taháním za řetízek tedy roletu navíjíte nebo spouštíte.

Další novinkou je bezstarostná koupě okenních rolet na internetu. Dnes už seženete online látkové rolety na míru, které si sami sestavíte díky moderním konfigurátorům.

Chat