E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Proč si pořídit interiérovou látkovou roletu Rollo?

Proč si pořídit interiérovou látkovou roletu Rollo?

Pokud hledáte opravdu kvalitní stínící techniku, která ale bude splňovat i požadavky na elegantní a stylový bytový doplněk, vsaďte na látkové rolety. Tenhle způsob stínění, osvědčení staletími praxe a spokojených klientů se opět vrací do módy. Tytam jsou ale staré látkové rolety s pružinou, dnes jsou in moderní modely s ovládáním řetízkem.

látkové rolety

Kam si pořídit vnitřní látkové rolety?

S látkovou roletou nemusíte řešit, jestli máte okena čtvercová, obdélníková, kulatá nebo klidně i trojúhelníková. Látkové rolety Rollo se montují nad rám okna, takže na tvaru rámu nezáleží. Stejně tak si můžete vybrat i šířku rolety, je tedy na vás, jestli zvolíte několik uzších rolet, jednu roletu pro jedno okno nebo rovnou jednu rozměrnou látkovou roletu pro více oken. Naše rolety Rollo skvěle poslouží u oken dřevěných, ale vhodné jsou i jako látkové rolety do plastových oken.

látkové rolety

Sestavte si látkové rolety na míru

Nechcete se spoléhat na vnitřní látkové rolety s pevnými mírami, které koupíte klidně i v supermarketu? Pořiďte si látkové rolety na míru. Na našem e-shopu si své stínění sestavíte pomocí moderního konfigurátoru, takže budete přesně vědět, co kupujete. Jak na to? Nejdříve je důležité roletu pořádně zaměřit. Po zadání šířky a výšky (obojí minimálně 200 a maximálně 2 000 milimetrů) si vyberete barvu komponent a látky, případně vzor. Následují techničtější informace - ovládání, montážní profil, materiál i druh kotvení, spodní zátěžový profil i způsob navíjení látky.

látkové rolety

Jak na montáž rolet? 

Okenní rolety látkové mají tu nespornou výhodu, že jejich montáž, demontáž i ovládání zvládne úplně každý. Pokud navíc zvolíte model s pomocným montážním profilem, máte vyhráno. Při budoucí demontáži rolet pak stačí vycvaknout roletu z profilu. Při domácím úklidu, stěhování, malování pokojů nebo prostě jen při koupi nového stylu roletky tak ušetříte čas a snížíte riziko zašpinění nebo poničení látky.

 

Chat