E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

NOVINKA: Zateplovací polystyren s U-profilem - jednoduché řešení pro exteriérové žaluzie. Více zde

Proč si pořídit interiérovou látkovou roletu Rollo?

Proč si pořídit interiérovou látkovou roletu Rollo?

Pokud hledáte opravdu kvalitní stínící techniku, která ale bude splňovat i požadavky na elegantní a stylový bytový doplněk, vsaďte na látkové rolety. Tenhle způsob stínění, osvědčení staletími praxe a spokojených klientů se opět vrací do módy. Tytam jsou ale staré látkové rolety s pružinou, dnes jsou in moderní modely s ovládáním řetízkem.

látkové rolety

Kam si pořídit vnitřní látkové rolety?

S látkovou roletou nemusíte řešit, jestli máte okena čtvercová, obdélníková, kulatá nebo klidně i trojúhelníková. Látkové rolety Rollo se montují nad rám okna, takže na tvaru rámu nezáleží. Stejně tak si můžete vybrat i šířku rolety, je tedy na vás, jestli zvolíte několik uzších rolet, jednu roletu pro jedno okno nebo rovnou jednu rozměrnou látkovou roletu pro více oken. Naše rolety Rollo skvěle poslouží u oken dřevěných, ale vhodné jsou i jako látkové rolety do plastových oken.

látkové rolety

Sestavte si látkové rolety na míru

Nechcete se spoléhat na vnitřní látkové rolety s pevnými mírami, které koupíte klidně i v supermarketu? Pořiďte si látkové rolety na míru. Na našem e-shopu si své stínění sestavíte pomocí moderního konfigurátoru, takže budete přesně vědět, co kupujete. Jak na to? Nejdříve je důležité roletu pořádně zaměřit. Po zadání šířky a výšky (obojí minimálně 200 a maximálně 2 000 milimetrů) si vyberete barvu komponent a látky, případně vzor. Následují techničtější informace - ovládání, montážní profil, materiál i druh kotvení, spodní zátěžový profil i způsob navíjení látky.

látkové rolety

Jak na montáž rolet? 

Okenní rolety látkové mají tu nespornou výhodu, že jejich montáž, demontáž i ovládání zvládne úplně každý. Pokud navíc zvolíte model s pomocným montážním profilem, máte vyhráno. Při budoucí demontáži rolet pak stačí vycvaknout roletu z profilu. Při domácím úklidu, stěhování, malování pokojů nebo prostě jen při koupi nového stylu roletky tak ušetříte čas a snížíte riziko zašpinění nebo poničení látky.

 

Chat