E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Římské rolety do střešních oken jsou skvělé stínění i doplněk

Římské rolety do střešních oken jsou skvělé stínění i doplněk

Hledáte do svých podkrovních místností perfektní stínění, které nebude vypadat chladně a dodá vaší domácnosti na útulnosti? Právě pro vás jsou tady římské rolety do střešních oken VELUX. Jejich výhodou je, že nezatemňují celý interiér, ale pouze změkčují světlo proudící do místnosti.

římská roleta

Jak římské rolety fungují?

Rolety do střešního okna můžete upevnit zvrchu i zespoda. Samotné montáže římské rolety se vůbec nemusíte bát, zvládnete ji jednoduše sami doma. V případě problému vám může pomoci jednoduchý textový nebo  video návod. Celý princip rolety funguje na jednoduchých lištách, lanku a látce s plastovými tyčemi, které do sebe perfektně zapadají. Látka při stahování tvoří vodorovné sklady.

římská roleta

Posouvání látkových rolet

Látkové rolety můžete posouvat dle libosti. Dokonce je možné mít jimi zastíněnou jen část okna, takže si dopřejete dostatek světla i příjemné utlumení v jednom. Ovládání látkových rolet je manuální, nezáleží přitom na tom, jak ovládané máte své střešní okno. Nastavení rolet je plně flexibilní, takže je jen na vás, jestli je budete mít vytažené, celé stažené nebo třeba do půlky okna.

římská roleta látka

Látka na římské rolety

Na rozdíl od rolet klasických mají ty římské látku se speciální texturou, která dodá vašemu bydlení nádech luxusu. V případě ušpinění můžete látku jednoduše sundat a vyčistit ji, dokonce i chemicky. A pokud vám váš současný design, vzor nebo barva římské rolety přestane bavit, jednoduše ji můžete vyměnit. V naší nabídce najdete celkem 26 barev a vzorů.

římská roleta

Kam se římské rolety hodí?

Římské rolety se nemusíte bát použít téměř nikde. Skvěle vypadají jak v pracovně a ložnici, tak i v kuchyni. Jako neobvyklý a přitom elegantní doplněk skvěle vyniknou zejména v obývacím pokoji, kde určitě uchvátí nejednu návštěvu. Máte doma atypická okna? Žádný problém. Stínění pomocí římských rolet se hodí jak na okna klasická, tak i oblouková, kulatá a jinak neobvyklá.

 

Chat