E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Sítě do dveří, které nedají komárům šanci

Sítě do dveří, které nedají komárům šanci

 

Chcete ze své domácnosti udělat nedobytnou pevnost a zabránit jakémukoliv hmyzu vstup dovnitř? Vhodně zvolené sítě proti hmyzu do dveří vám v tom mohou pomoci. Pojďte se podívat, které existují druhy a který je pro vás ten nejvhodnější.

sítě do dveří

Sítě proti hmyzu s panty

Sítě s panty fungují jako klasické dveře. Dají se jednoduše otevřít i zavřít. Díky tomu jsou perfektní do míst, kde se “dveře netrhnou”. Do kanceláří, na veřejná místa, do velkých domácností. Nečekají vás s nimi žádné nástrahy ani složité otevírání. Během chvíle jste venku a za vteřinu zase uvnitř. Rychlé, jednoduché.

Bezbariérové sítě proti hmyzu

Pokud máte doma děti nebo starší osoby, oceníte bezbariérové sítě proti hmyzu. Kočárek, hračky, berle nebo protéza pak nejsou žádnou překážkou. Fungují na principu navíjení a rolování. Vhod přijdou i v případě, kdy na terase rádi popíjíte ranní kávu nebo snídáte. Snížíte tak šanci zakopnutí a úrazu. Bezbariérové sítě proti hmyzu se navíc snadno instalují a demontují.

sítě do dveří

Plisované sítě proti hmyzu

Plisované sítě jsou mezi sítěmi proti hmyzu známá klasika. Hodí se do balkónových dveří, na terasy i všude jinde. Moderní plisované sítě do dveří ale mají oproti svým starším kolegům několik výhod - šlapou jako hodinky, mají dlouhou životnost a snadno se instalují

Atypické sítě proti hmyzu

Občas narazíme na dveře, které tak trochu vybočují z řady - jsou obloukové, dvoukřídlé nebo mají netradiční rozměr. Při práci nás to ale nijak nerozhodí. I na takové dveře totiž jsme schopni připravit sítě. Instalace i funkčnost pak závisí od konkrétního typu dveří. Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte naše odborníky. Rádi vám doporučí vhodné sítě proti hmyzu do vašich dveří.

 

Chat