E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Somfy aneb Když potřebujete kvalitní doplňky ke stínící technice

Somfy aneb Když potřebujete kvalitní doplňky ke stínící technice

Znáte značku Somfy? Už 50 let pomáhá zmodernizovat domácnosti po celém světě špičkovou technologií pohonu nejen stínící techniky. Z Francie se firma dostala do 58 zemní světa a dnes zaměstnává už více než 8 000 lidí. Výrobky Somfy, od motorů přes ovládací panely až po osvětlení, najdete i na našem e-shopu. Co vám nabízíme? A proč si moderní techniku od Somfy pořídit?

motor somfy

Motor Somfy, ale i ovladač nebo čidlo

Hledáte motor pro pohon žaluzii, markýz nebo rolet? Motory pro venkovní žaluzie od Somfy se liší nejen výkonem, ale také vhodnou provozní teplotou. Zajímají vás větrná a solární čidla a senzory? Chcete přizpůsobit své žaluzie aktuálnímu počasí? Například větrné čidlo Eolis Wirefree io Somfy je bezbateriové a má nový design. Z dešťových čidel pak doporučujeme například Ondeis 24 V DC s provozní teplotou od -20 do +60 stupňů Celsia.

Už vás nebaví ovládat svou stínící techniku manuálně? Somfy nabízí řešení ve formě moderních nástěnných i dálkových ovladačů. Především svou venkovní techniku tak budete moci ovládat z pohodlí domova, přesně, rychle a spolehlivě. Zkuste třeba Centralis UNO IB VB pro lokální i centrální ovládání, nebo dálkový ovladač Situo 1 Variation io s nástěnným držákem.

ovladač somfy

Proč si pořídit doplňky od Somfy?

Kromě toho, že už 50 let Somfy vyrábí úspěšné motory a pohony, vyvinula společnost také přes 2 000 patentů. Inovativní systémy od Somfy se mohou pochlubit skvělou výkonností a dlouhou životností. Mimo to podporuje Somfy i ochranu životního prostředí, snaží se zvýšit efektivitu budov a zavádí ohleduplnější výrobní postupy. Všechny výrobky od Somfy navrhují odborníci a designéři a poté vyrábí zkušení pracovníci ve městě Haute-Savoie ve Francii. A navíc, pokud byste náhodou měli problém s ovládáním, montáží nebo obecně výrobkem, můžete se obrátit přímo na nás, rádi vám poradíme a pomůžeme problém vyřešit.

Chat