E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Zatemňovací rolety VELUX. Jaké jsou jejich výhody?

Zatemňovací rolety VELUX. Jaké jsou jejich výhody?

Bydlíte v podkroví a chcete si dopřát dokonalou tmu? I střešní okna mohou být efektivně a stylově zastíněná. Pokud máte okna oblíbené značky VELUX, stačí si k nim pořídit zatemňovací rolety. Získáte tak řadu výhod a koupit je přitom můžete jednoduše z pohodlí domova díky našemu konfigurátoru. V několika jednoduchých krocích to zvládnete opravdu za pár minut.

roleta na okno velux

Jak zatemňovací rolety VELUX fungují?

Zatemňovací rolety se vyrábí z kvalitní technické látky, která nemá texturu. Nepropustnost slunečních paprsků je zaručena vrstvou speciálního nátěru na zadní straně látky. Montáž rolet VELUX je velice jednoduchá, každý ji zvládne pomocí našeho video nebo obrázkového návodu. Pokud jste trošku náročnější na bytový design, nemusíte se bát, že byste si z naší nabídky vzorů zatemňovacích rolet VELUX nevybrali. Nabízíme 56 barevných variant a motivů, včetně těch pro děti.

montáž rolety velux

Jaké jsou výhody zatemňovacích rolet do střešních oken?

Díky tomu, že rolety jsou originál od značky VELUX, můžete se spolehnout na jejich kompatibilitu a dokonalé splynutí s rámem okna. I tato skutečnost výrazně zjednodušuje montáž a případnou výměnu rolet - okna i rolety jsou sobě vzájemně přizpůsobena. Díky velkému výběru odstínů a motivů si vybere z naší nabídky VELUX rolet každý. Pokud jste příznivci naprosté tmy, zatemňovací rolety jsou pro vás ideální, pokud si ale libujete spíše v šeru a stínění, doporučujeme sáhnout pouze po klasických roletách bez nátěrové vrstvy. Ať už vsadíte na jeden nebo druhý typ, jedno je jisté - zatažené rolety VELUX vám zajistí soukromí a útulnou atmosféru v interiéru.

roleta na velux okno

Kde koupit rolety do střešních oken?

Nejjednodušší cesta k zatemňovacím roletám VELUX vede skrz náš e-shop. Pomocí moderního konfigurátoru si během pěti minut navolíte, jaké rolety chcete, zaplatíte a do pár dnů je máte doma. Stačí zadat jen typ okna, preferované ovládání, vybranou barvu nebo design, typ rolety a nakonec vybrané příslušenství. Pak už jen stačí vyplnit klasickou objednávku s vašimi kontakty, jako na každém jiném e-shopu.

Chat