E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
E-SHOP s nejširším sortimentem barev pro sítě proti hmyzu

E-SHOP s nejširším sortimentem barev pro sítě proti hmyzu

31.5.2023

K-žaluzie - internetový obchod s nejširším výběrem barevných sítí proti hmyzu na okna a dveře.

Od května 2023 najdete v naší nabídce až 23 barev rámů pro sítě proti hmyzu na okna 19 barev rámů pro sítě proti hmyzu na dveře. Kromě standardních RAL barev máme v nabídce i rámy v imitaci dřeva.

U nás si vyberete nejen rám ale i síťovinu, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům:

  • standardní šedá

Standardní síťovina je vyrobená z poplastovaného skleného vlákna. UV-stabilní plastová úprava je zárukou barevné stálosti a atraktivního vzhledu. Síťovina je v barvě šedé a je těžce hořlavá. Je odolná vůči povětrnostním vlyvům. Velikost oka je 1,65 x 1,5mm při tloušťce vlákna 0,28mm (± 0,05 mm). Propustnost světla je cca 68%. 

  • standardní černá

Standardní síťovina je vyrobená z poplastovaného skleného vlákna. UV-stabilní plastová úprava zabezpečuje barevnou stálost a atraktivní vzhled. Síťovina je v barvě černé a je těžce hořlavá. Je odolná vůči povětrnostním vlyvům. Velikost oka je 1,65 x 1,5mm při tloušťce vlákna 0,28mm (± 0,05 mm). Propustnost světla je cca 68%. Na základě dosavadních zkušeností černá síťovina nabízí vyšší viditelnost směrem do exteriéru. 

  • Termoscreen

Síťovina Termoscreen výrazně snižuje nepříznivé účinky slunečního záření, t.j. přehřívání místnosti a působení UV - záření. Velikost oka je 1,3 x 1,2 mm při tloušťce vlákna 0,28mm. Propustnost světla je cca 50%.

  • Transparent

Síťovina Transparent je černé barvy a nabízí nejlepší průhlednost mezi všemi síťovinami. Její použití doporučujeme zejména v nízkoenergetických a energeticky pasivních domech, kde se očekává prostup tepla přez tabuli okna. 

  • Petscreen

Petscreen je zesilněná síťovina proti hmyzu se zvýšenou odolností vůči poškození domácími zvířaty. Velikost okna je 1,8 x 1,0 mm při tloušťce vlákna 0,8 mm. Propustnost světla je cca 45%. Využívá se zejména v spodní části dveřní sítě. 

Chat