E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
elero e-shop

elero e-shop

3.2.2019

Náš internetový obchod jsme rozšířili o motory a příslušenství značky elero.

Společnost K-system jako jediný výrobce venkovní stínící techniky na Slovensku nabízí venkovní žaluzie s pohonem elero.  Elero je německý výrobce certifikovaný podle DIN EN ISO 9001 od roku 1994. Je známý svojí špičkovou kvalitou MADE IN GERMANY. Kompletní sortiment je tedy vyráběný v Německu a je pod absolutní kontrolou. Svoji pozornost soustředí zejména na proces výstupní kontroly, který je časově náročnější než výroba samotná. Společnost K-system se tak zařadila ke světovým značkám jako je například Warema, které i díky špičkovým motorům nabízí venkovní žaluzie nejvyšší kvality. Společnosť elero poskytuje na své výrobky záruku 5 let!

Elero žaluziové pohony jsou optimálně nastaveny specifikým nárokúm vnějších žaluzií. Pohony mají integrovanou tepelnou pojistku, mechanické či elektronické nastavení koncových poloh. Za kvalitou těchto pohonů stojí nejen nezničitelná planetová převodovka, nebo voděodolné pouzdro, ale i tichá elektromagnetická brzda. 

V našem internetovém obchodě najdete nejen motory pro venkovní žaluzie ale i ovladače pro žaluzie, rolety, markízy a senzory elero.

Chat