E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
Nové síťoviny pro lepší výhled

Nové síťoviny pro lepší výhled

15.8.2023

Brilantní výhled a mnohem větší propustnost vzduchu nabízí sítě proti hmyzu značky K-system se síťovinami, které jsou vyrobené patentovanou technologií  Water Shed TechnologyTM.

Společnosť K-system v červenci 2023 představila trhu nové síťoviny pro sítě proti hmyzu, které přináší úplně nový pohled na kvalitu, funkcionalitu a životnost sítí proti  hmyzu. Od srpna 2023 múžete objednat sítě proti hmyzu do oken a sítě proti hmyzu do dveří s unikátní síťovinou UltraVue® nebo BetterVue®.

Water Shed TechnologyTM

Použití standardní síťoviny vyrobené ze skelného vlákna má několik drobných nedostatků:

- snížení proudění vzduchu a méně intenzivní větrání,

- zachytávání prachu a nečistot v otvorech síťoviny,

- snížení optického výhledu.

Podívejte se, jak funguje síť proti hmyzu se síťovinou vyrobenou technologií Water Shed TechnologyTM.

Síťoviny UltraVue® a BetterVue® jsou vyrobené z polyesterového vlákna potáhnutého vinylem, co výrazně zvyšuje životnost síťoviny. Díky speciální povrchové úpravě se v otvorech sítě nedrží voda ani nečistoty. Síťoviny UltraVue® a BetterVue® poskytují brilantný výhled, vyšší proudění vzduchu a více přirozeného světla. 

Certifikát Greenguard

Obě síťoviny splňují přísné normy nízkých úrovní emisí na udržení kvality vzduchu v místnosti a jsou testované na více než 10 000 chemikálií a emisí VOC - certifikát Greenguard.

Sítě proti hmyzu s jednoduchou údržbou

Pro udržení brilantního výhledu doporučujeme síťovinu jednou ročně osprchovat vlažnou vodou.  Díky technologii Water Shed TechnologyTM se v otvorech síťoviny neusazuje prach, pyl a jiné nečistoty v takové míře, jako je tomu při standardních síťovinách. 

Chat