E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
Novinka - ovládače VarioCom značky elero

Novinka - ovládače VarioCom značky elero

28.1.2021

Jednoduché a přehledné dálkové ovladače elero, které zvyšují komfort ovládání žaluzií, rolet, markíz nebo screenů. Jeden design, štyri modely, množstvo funkcí.

Nové vysílače řady COM zvyšují komfort ovládání žaluzií, rolet, markíz nebo screenů. Prostřednictvím automatizace s ovladači COM ovládáte svoji stínící techniku pouze jednoduchým stlačením tlačítka na dálkovém ovladači. Nová generace ovladačů COM se vyznačuje moderním dizajnovým provedením - čisté linie, barevnost, struktura materiálu. 

Možnosti voleb kanálů u ovládačů VarioCom a VariCom Slide jsou velice intuitivní. V případě krátkého stisknutí tlačítka vybraného kanálu se rozsvítí kontrolka a smérovými tlačítkami ovládáte přiřazené zařízení. Pokud budete tlačítko kanálu držet o něco déle, vyberete všechny kanály předcházejího kanálu vybranému. Pokud tedy stlačíte déle kanál číslo 4, aktivujete kanály č. 1, 2, 3 a 4. Můžete si tedy vytvářet skupiny dle vlastního přání. Můžete také stlačit déle kanál číslo 6 a ovládat tak všechny kanály současně. Nebo v této skupině můžete krátce stlačit kanál číslo 3 a ten z této skupiny vyřadit. Možností je skutečně spoustu. Součástí dodávky je i návod na používání.

Typ Názov Veľkosť Stáhnout
Leták - možnosti ovládačů COM
9,7 MiB
Chat