E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
Podzimní novinka v našem sortimentu - látkové rolety!

Podzimní novinka v našem sortimentu - látkové rolety!

29.10.2018

Jak jste si již mohli všimnout, přichystali jsme pro vás novinku v podobě úplně nového produktu. Jedná se o interiérové látkové rolety Rollo S.

Interiérové ​​textilní rolety lze montovat na okno, nad okno, na stěnu, na strop nebo do špalety. Látkové rolety Rollo značky K-system lze ovládat manuálně kuličkového řetízkem nebo i motoricky.

Tento moderní doplněk v domácnosti si u nás nově můžete sestavit na míru.

 

Jak na to?

  1. Vybereme námi zvolený produkt: Interiérová látková roleta Rollo S a zvolíme možnost sestavit na míru. V prvním kroku zadáme požadované rozměry, tedy šířku a výšku rolety.

  2. V druhém kroku zvolte barvu rolety. Nabízíme širokou škálu barev i druhů textilií, vzorky látek si můžete nechat zaslat zcela zdarma.

  3. V posledním třetím kroku vybereme parametry. Zvolíme stranu ovládání a montážní profil. Nakonec vybereme způsob kotvení.

 

A to bude vše, co potřebujeme vědět. Nyní máte nakonfigurovaný svůj produkt. Zajímá vás více? Na co vše je dobré si dát pozor při výběru rolet?  Podívejte se na náš článek v sekci inspirace.  Nevíte si rady, jak zaměřit látkovou roletu Rollo S? Dle našeho návodu to zvládne každý.

Chat