E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
Rozšiřujeme nabídku elektropříslušenství o značku A-OK

Rozšiřujeme nabídku elektropříslušenství o značku A-OK

10.8.2022

Od července 2022 najdete v naší nabídce elektropříslušenství značky A-OK. Dizajnové dálkové a nástenné radiové ovladače jsou společně s přijímačem ovládání A-OK kombinovatelné s motorom Somfy nebo elero bez integrovaného přijímače dálkového ovládání. Umožňují pohodlně ovládat venkovní žaluzie, rolety, sítě, markízy apod. 

Nedostupnost elektropříslušenství SOMFY a elero už trvá téměř dva roky. Z důvodu nedostatku čipů se ovladače a senzory stali nedostatkovým zbožím. Výrobci mají materiál na příděl, dodávky jsou nepravidelné a objednávky nejsou vybavené v plném rozsahu. Nedostatek elektropříslušenství negativně doléhá zejména na spotřebitele, kteří potřebují vyměnit pokazený ovladač za nový, protože se jim starý pokazil. Situaci ještě zhoršil fakt, že společnost SOMFY se rozhodla vyřadit z nabídky RTS motory a ovladače pro ovládání žaluzií. 

V případě, že si zákazníci kupují nové produkty, mohou se rozhodnout pro španělskou značku A-OK. V naší nabídce jde o novinku. Tato značka však púsobí po celém světě. Nabídku elektropříslušenství budeme postupně rozšiřovat. Protože tento dodavatel nemá problémy s dodávkami, jsou tyto ovladače dostupné i v našem internetovém obchodu. 

Chat