E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
Sítě proti hmyzu? Nutnost pro pohodlné bydlení

Sítě proti hmyzu? Nutnost pro pohodlné bydlení

19.1.2017

Při větrání přivádíme čerstvý vzduch do interiéru, abychom se zbavili znečištěného vzduchu v interiéru od různých zdrojů (výpary lepidel z nábytku, vydýchaný vzduch plný bakterií a CO2, nežádoucí páry, vlhkost a plyny). Tyto faktory nejenže snižují komfort bydlení, ale negativně ovlivňují naše prostředí a mohou být příčinou zdravotních problémů, jako je dráždění krku, očí, nosních dutin, bolest hlavy apod.

Během letního období a veder větráme intenzivně zejména v noci a to z důvodu chlazení. Teplota v noci klesá na únosnou mez. Právě přehřátý interiér způsobuje kromě problému se spánkem i infekci hrdla. Sítě proti hmyzu jsou bezpečným prostředkem určeným pro jakoukoliv stavbu. Umožní nám větrat bez obav před nepříjemným létajícím hmyzem. Navíc jsou nenáročné na údržbu. Ve srovnání s chemickými prostředky jsou i ekologické a nepoškozují naše zdraví.

 

Klíčovými prostředky, které současně nejvíce nabíjejí energií, jsou pro vytvoření ideálního komfortu bydlení podle loňské Studie Healthy Homes Barometr 2015:

1. kvalitní spánek

2. čerstvý vzduch

3. vnitřní teplota.

Společnost K-system udává trendy v oblasti sítí proti hmyzu již od roku 1991. Má nejširší sortiment protihmyzové techniky pro okna i dveře. Kromě pevných, posuvných, plisovaných sítí, sítí pro střešní okna a zimní zahrady, nabízí také široký sortiment síťovin proti hmyzu s funkčností stínění, nebo naopak vysokého propouštění světla, nebo síťovinu pro alergiky.

Prohlédněte si naši nabídku kvalitních sítí do oken nebo sítí do dveří a nakonfigurujte si síť proti hmyzu podle představ.

Chat