E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

NOVINKA: náhradní díly a příslušenství vám nyní můžeme doručit i prostřednictvím Zásilkovny.

Sítě proti hmyzu? Nutnost pro pohodlné bydlení

Sítě proti hmyzu? Nutnost pro pohodlné bydlení

19.1.2017

Při větrání přivádíme čerstvý vzduch do interiéru, abychom se zbavili znečištěného vzduchu v interiéru od různých zdrojů (výpary lepidel z nábytku, vydýchaný vzduch plný bakterií a CO2, nežádoucí páry, vlhkost a plyny). Tyto faktory nejenže snižují komfort bydlení, ale negativně ovlivňují naše prostředí a mohou být příčinou zdravotních problémů, jako je dráždění krku, očí, nosních dutin, bolest hlavy apod.

Během letního období a veder větráme intenzivně zejména v noci a to z důvodu chlazení. Teplota v noci klesá na únosnou mez. Právě přehřátý interiér způsobuje kromě problému se spánkem i infekci hrdla. Sítě proti hmyzu jsou bezpečným prostředkem určeným pro jakoukoliv stavbu. Umožní nám větrat bez obav před nepříjemným létajícím hmyzem. Navíc jsou nenáročné na údržbu. Ve srovnání s chemickými prostředky jsou i ekologické a nepoškozují naše zdraví.

 

Klíčovými prostředky, které současně nejvíce nabíjejí energií, jsou pro vytvoření ideálního komfortu bydlení podle loňské Studie Healthy Homes Barometr 2015:

1. kvalitní spánek

2. čerstvý vzduch

3. vnitřní teplota.

Společnost K-system udává trendy v oblasti sítí proti hmyzu již od roku 1991. Má nejširší sortiment protihmyzové techniky pro okna i dveře. Kromě pevných, posuvných, plisovaných sítí, sítí pro střešní okna a zimní zahrady, nabízí také široký sortiment síťovin proti hmyzu s funkčností stínění, nebo naopak vysokého propouštění světla, nebo síťovinu pro alergiky.

Prohlédněte si naši nabídku kvalitních sítí do oken nebo sítí do dveří a nakonfigurujte si síť proti hmyzu podle představ.

Chat