E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
Špičkové žaluziové motory pro SMART HOME

Špičkové žaluziové motory pro SMART HOME

9.5.2022

Rozšířili jsme nabídku o motory a příslušenství německého výrobce Geiger Antriebstechnik. Reagujeme tak na výpadek inteligentních motorů, přijímačů a ovládačů značky Somfy a elero, které nestíhají pokrýt poptávku. 

V naší nabídce najdete už i špičkové žaluziové motory pro SMART HOME. Ve spolupráci s firmou LOXONE vyvinula společnost Geiger unikátní motor GJ56 Air. Charakterizuje ho obousměrná komunikace a mesh topologie sítě. Motory si vzájemně odevzdávají komunikaci a fungují jako zesilovač signálu. Motor poskytuje LOXONE systému zpětnou vazbu, takže uživatel přesně ví, v jaké pozici se žaluzie nachází. Standardní motory používané v inteligentních řídících systémech tento komfort neposkytují. To znamená, že uživatel se musí sám přesvědčit, či žaluzie pracují nebo ne.

Motor je vhodný nejen pro novostavby, ale i pro rekonstruované objekty. Je nenáročný na kabeláž. Základem chytrého domu je efektivita práce zařízení zapojených do systému LOXONE v závislosti od slunečního svitu. V případě nežádoucího slunečního záření dostávají žaluzie pokyn ke spuštění, aby nedošlo k přehřátí interieru. Díky chytrým motorům zapojeným do domácí automatizace LOXONE dochází k úspoře nákladů na energie.

V případě, že si plánujete zaobstarat chytrou domácnost LOXONE, společnost K-system vám dodá venkovní žaluzie s pohonem Geiger Air.

Chat