E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
Vertikální žaluzie v moderním vzhledu

Vertikální žaluzie v moderním vzhledu

12.1.2022

Sortiment látek na vertikální žaluzie jsme rozšířili o 3 úplně nové kolekce Living Beauty značky K-system. Objednejte si u nás bezplatný vzorek látky a už brzo můžete mít doma funkční a moderní stínící závěs.

Kolekce látek Living Beauty pro vertikální žaluzie byla vytvořená týmem holandských dizajnerů. Přináší úplně jiný pohled na vertikální žaluzie, jako funkční a moderní doplněk současného bydlení. V případě, že máte doma vertikální žaluzie a látky se vám přestali líbit, stačí je vyměnit za nové. 

LANCASTER - průsvitná látka připomíná průhledné vyšívací plátno, které určitě znáte pod označením Panama. Vzájemně propletené nitky různých velikostí společně vytvářejí transparentní záclonu. V současnosti ji máme pouze v nejžádanější bílé barvě.

PORTOFINO - i když tyto látky nemají vlákna upředené ze lnu setého, jejich vzhled je tak důvěryhodný jako skutečný len. Ne nadarmo je len oblíbeným materiálem na výrobu košil, sukní, šat nebo kalhot. Příjemné barvy naší kolekce perfektně zapasují k modernímu industriálnímu stylu nebo severskému stylu. Vertikální žaluzie z kolekce PORTOFINO budou skvěle pasovat k antracitovým nebo dřevěným doplňkům. To je zaručené. 

HAMPTON - režná látka, nazývané též režné plátno, se často používá díky své pevnosti a tloušťce jako dekorační materiál. V naší kolekci najdete světle šedý odstín, krémový odstín a přírodní hnědý odstín. Všechny látky mají ze zadní strany vrstvu bílého nátěru, takže jsou neprůhledné. Dokážete s nimi spolehlivě zabránit propouštění slunčeního světla. jsou vhodné i do kanceláře. 

Vysoce kvalitní zpracování těchto textilií je zárukou dlouhé životnosti a spokojenosti každého uživatele. Bydlete moderně - bydlete s vertikálními žaluziemi Living Beauty značky K-system.

Chat