Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Stěnový ovladač Inis Uno VB

14×

INIS UNO VB –  jednoduchý žaluziový ovladač pro přímé nezávislé ovládání jednoho žaluziového pohonu. Na předním panelu jsou umístněné tlačítka, kterých provedení přispívá k intuitivnímu ovládání.

Úplný popis produktu
Kód produktu: 071800272
Záruka: 5 let
Výrobce: Somfy
Dostupnost: Na dotaz
Cena s DPH: 484
  • Popis
  • Hodnocení

Inis Uno VB je dvojitý pětipolohový ovladač určený především pro ovládání venkovních žaluzií. Lehké stlačení (po první odpor) je bez aretace pro naklápění lamel, po překonání odporu se tlačítko zaaretuje pro přejezd žaluzie do koncové polohy. Středové tlačítko slouží k vypnutí.    

Stěnový ovladač Inis Uno VB je určený pro montáž do hluboké krabice pod omítku o Ø 60 mm (např. KU 68), případně do vhodnéj krabice na omítku.

Inis Uno VB se standardně dodává s krytkou předního panelu a krycím rámečkem v originálním dizajnu Somfy Inteo. Je možné objednat mezirámeček a krytku pro vestavbu do rámečku dizajnové řady ABB Tango. 

Kžaluzie – kvalita ověřena zákazníky

Přes 8 000 spojených zákazníků už zakoupilo na e-shopu žaluzie, sítě proti hmyzu či rolety. Jsme prověřený výrobce stínící techniky již 27 let. Přečtěte si recenze z Heuréky od našich zákazníků.

Přidat hodnocení

Napište nám, jak jste s našimi produkty spokojeni.
Vašeho názoru si vážíme a jistě tím pomůžete ostatním při výběru.

povinné položky