E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Chytré osvětlení

Chytré osvětlení

Náš eshop jsme doplnili o další prvky chytré domácnosti, které se týkají osvětlení.

V případě, že jste si zakoupili do vaší domácnosti Tahomu nebo Connexoon, můžete napojit na své chytré řízení i osvětlení. Díky dálkovému ovladači, tabletu nebo smartphonu můžete osvětlení ovládat odkudkoli chcete. Nezáleží jestli jste doma, v robotu nebo na dovolené. Během dovolené se simulace přítomnosti v domě, může sejít a ochrání tak vaše bydlení před nežádoucím návštěvníkem. Stačí využít scénář "simulace přítomnosti".

Chytré osvětlení zvyšuje vaše pohodlí, šetří váš čas a zejména elektrickou energu. Atmosféra v místnosti se přizpůsobuje vašim aktuálním potřebám. Nemusíte se po odchodu z domu nebo po příchodu do práce obávat toho, zda jste náhodou doma nezapomněli svítit světlo ani vizuálně kontrolovat místnost po místnosti. Vaše chytré zařízení vaše obavy potvrdí nebo vyvrátí, ale co je důležité, můžete obratem chybu napravit.

Mikromodul IZYMOTM ON-OFF Receiver io

Díky tomuto přijímači můžete dodatečně běžné osvětlení ovládané nástěnným vypínačem přeměnit na chytré osvětlení. Zapínat a vypínat můžete libovolný počet svítidel. Chytrá domácnost Tahoma, Connexoon nebo dálkový ovladač Nina vám pomohou vytvořit požadované světelné scény.

Prijímač IZYMOTM ON-OFF inštalovaný v krabici

 

IZYMO DIMMER Receiver io

I stmívatelné žárovky lze zapojit do chytré domácnosti. Požadovanou intenzitu osvětlení je možné si nastavit v závislosti na vašich zvyklostech nebo aktuální náladě. Tento přijímač jednoduše dodatečně instalujete do již existující krabice pod vypínač. K ovládání je možné používat řídící jednotky Tahoma, Connexoon, dálkové ovladače Nina, Situo nebo nástěnné ovladače Smoove.

RGB LED Receiver io a White LED Receiver io

Tyto minimalistické přijímače dálkového ovládání s možností nastavení intenzity světla slouží k dálkovému ovládání LED pásků. RGB LED Receiver io  je určen k ovládání RGB LED pásků White LED Receiver k ovládání bílého světelného LED zdroje. Přijímače jsou kompatibilní s dálkovými ovladači řady Situo Variation io as řídícím systémem Tahoma.

Zásuvka ON-OFF Plug io

Ovládať svetlá alebo iné zariadenia s výkonom do 1800 W na diaľku môžete aj pomocou tejto užitočnej zásuvky. Zásuvka ON-OFF Plug io je určená pre použitie v interiéri a vďaka nej je možné aj simulovať prítomnosť v domácnosti. 

Chat