E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Jak oživit interiér pomocí vertikálních žaluzií?

Jak oživit interiér pomocí vertikálních žaluzií?

Klasické horizontální žaluzie, které můžeme vidět v každé domácnosti, ale též v kancelářích a podobně, jsou nám důvěrně známé. Jedná se o klasickou a jasnou volbu mezi zákazníky, a to většinou kvůli jejich jednoduchosti a samozřejmě také ceně – horizontální žaluzie patří mezi ty nejlevnější. Podobné jsou ale také vertikální žaluzie, které jsou u nás jen málo oblíbené, přitom mohou skvěle oživit každý interiér.

Vertikální žaluzie nabízejí mnohem větší prostor, jak pomocí nich oživit interiér místnosti, už samy o sobě působí velmi elegantně, navíc pokud zvolíte správný design, mohou být okrasou každé místnosti.

Dříve platilo, že vertikální žaluzie se používaly spíše do kanceláří a podobných větších místností, ale není to žádné pravidlo. Jejich umístění je naprosto libovolné, i když je pravda, že se více hodí pro zastínění větších ploch. Pokud je správně zvolíte, mohou v sobě snoubit naprostou jednoduchost a funkčnost s elegancí. Vlastnosti vertikálních interiérových žaluzií jsou téměř totožné jako u horizontální varianty.

 

Vertikální žaluzie

Vsaďte na čistě bílé lamely

Vertikální interiérové žaluzie s bílými lamelami sice neoživí místnost v pravém slova smyslu, ale mohou ji pomoci sladit do určitého tónu, což vám potvrdí každý designér. Bílé vertikální žaluzie se skvěle hodí do zasedacích místností, kanceláří, na pobočky bank a všude tam, kde chcete zachovat svým způsobem neutrální, ale příznivý tón. Bílá v tomto případě působí neutrálně, profesionálně a samozřejmě velmi elegantně.

Vertikální žaluzie

V domácnosti se nebojte více experimentovat

Lamely na vertikální žaluzie se vyrábějí z mnoha různých materiálů a nespočtem vzorů, takže se nebojte experimentovat, pokud je pořizujete do domova. Zatímco v obývacím pokoji využijete spíše střídmé vzory, například v dětském pokoji můžete zvolit příjemné vzory pro děti. V tomto případě vám vertikální interiérové žaluzie dávají mnohem větší prostor k tomu, abyste si je přizpůsobili přesně podle svého přání.

Věděli jste, že vertikální žaluzie se používají také jako předěl velkých místností? Jsou k tomu ideální variantou.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou moderním stíněním

Pokud se podíváte na současný design moderních domů, zjistíte, že horizontální žaluzie jsou pomalu na ústupu. Vertikální interiérové žaluzie totiž nabízí hledanou eleganci a moderní způsob, jak chránit obydlí nejen před zvědavými pohledy z ulice, ale hlavně proti světlu, teplu a samozřejmě hluku. Vertikální žaluzie jsou ve své podstatě skvělým dekorativním závěsem, který oživí váš interiér velmi elegantním způsobem.

 

Chat