E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Produkty Velux - rolety, žaluzie a markýzy pro střešní okna

Produkty Velux - rolety, žaluzie a markýzy pro střešní okna

Máte doma střešní okna a mysleli jste si, že pro ně bude těžké sehnat stínící techniku? Díky značce VELUX vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější žaluzie, rolety i markýzy i do podkroví. 

roleta na střešní okno velux

Rolety římské i klasické nejen jako moderní doplněk

Rolety do střešních oken VELUX vám perfektně utlumí sluneční paprsky. Můžete si vybrat ze dvou variant - klasické rolety vám světlo rozptýlí, kdežto rolety zatemňovací vám v místnosti vytvoří úplnou tmu. Taktéž si můžete zvoli i svou oblíbenou barevnou variantu z celkem 56 odstínů rolet, navíc máme v nabídce i designy Disney a Star Wars, které ocení i vaše děti v pokojíčku.


Římské rolety jsou specifické svou možností upevnění i pozicování zespoda i z vrchu, mohou tak zakrývat pouze část okna. Velký rozdíl mezi roletami klasickými a římskými je v míře zatemnění. Římské rolety pouze světlo změkčují a regulují, úplně místnost nezatemní. U tohoto typu zatemnění si můžete vybrat z 26 různých barev a vzorů.

žaluzie na střešní okna velux

Žaluzie VELUX do pracovny, koupelny i kuchyně

Pokud si chcete do svých střešních oken VELUX pořídit kvalitní žaluzie, určitě neprohloupíte. Tyto žaluzie mají nový design s tenkou stříbrnou lištou, dostupné jsou v devíti barvách a jednoduše se čistí. Doporučujeme je hlavně do koupelny nebo kuchyně, jelikož jsou odolné vůči vlhkosti. Do místností na odpočinek a spánek jsou vhodnější rolety.

Markýzana střešní okno velux

Venkovní markýzy pro střešní okna vám zajistí chládek

Decentní venkovní markýzy jsou vhodné pro ty, kteří si v létě chtějí užít v podkroví chládek, ale zároveň se i pokochat výhledem. Speciální síťová struktura materiálu vám dokáže snížit teplotu v místnosti až o 6 °C, což v létě určitě oceníte. Výhodou markýzy VELUX je nejen její snadná instalace, ale i způsoby zkombinování s dalšími produkty VELUX.

roleta na střešní okno velux

Jednoduché ovládání a zhotovení na míru

Všechny produkty VELUX, které vám nabízíme si můžete jednoduše vybrat na míru přesně na e-shopu. K tomu vám poslouží náš konfigurátor, kde zadáte parametry a požadavky a my vám dodáme produkt podle vašich představ. Žaluzie, rolety i markýzy můžete ovládat buďto ručně nebo pomocí dálkového ovladače díky elektrickému nebo solárnímu pohonu.

Chat