E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Rolety, žaluzie a markýzy VELUX

Výrobky společnosti VELUX si našly zastánce u majitelů se šikmou střechou a podkrovím. V nabídce máme VELUX rolety, VELUX venkovní markýzy, VELUX žaluzie nebo VELUX římské rolety. Všechny rolety a žaluzie VELUX jsou vybaveny unikátní ergonomickou ovládací lištou, díky které pohodlně otevřete roletu či žaluzii z jakéhokoliv úhlu. 

 

 

Potřebujete během dne regulovat intenzitu a směr světla v místnosti a máte střešní okno Velux? Ideálním řešením jsou žaluzie pro střešní okno s nadčasovým dizajnem  s tenkou bílou nebo stříbrnou lištou. Žaluzie do střešního okna lze ovládat manuálně unikátním posuvným jezdcem bez jakýchkoliv šňůr. Inovativní posuvný ovladač může být umístněný kdekoliv na boční liště.. Výhody žaluzie PAL pro střešní okna VELUX ideální pro místnosti s vysokou vlhkostí - koupelny, kuchyně a verandy ovládání bez lanka posuvným jezdcem - jsou bezpečné i pro děti montáž za pár minut díky unikánímu systému VELUX lišty Slim Line perfektně zapadají do strešních oken VELUX jednoduchá údržba měkou vlhkou utěrkou.

od 2 644

Rolety do střešních oken dokonale tlumí sluneční paprsky a spolehlivě ochrání váš interiér před zraky zvědavých sousedů. Objednávka rolet je opravdu snadná a zvládnete ji do 5 minut díky našemu online konfigurátoru. Rolety lze objednat ve dvou provedeních, klasické rolety rozptylující denní světlo a rolety dokonale tlumící světlo se speciálním nátěrem zadní strany rolety, který okno dokonale zatemní.

od 1 614

Originální plisované rolety do strešních oken VELUX s jednoduchou instalací, kterou dokážete zrealizovat svépomocí. Rolety příjemně změkčí světlo v místnosti, jsou polohovatelné. Pro maximum soukromí je možné horní a spodní část rolety umístnit do libovolné polohy v okně. Široký výběr barev a vzory. Možnost výběru barvy ovládacího mechanismu - bílá nebo stříbrná. Vodící lišty Slim Line perfektně zapadají do střešních oken VELUX. Plisované rolety neobsahují žádné škodlivé látky a mají certifikát OEKO-TEX®. V nabídce jsou tři možnosti ovládání: FHL plisovaná roleta na manuální ovládání FML plisovaná roleta na elektrické síťové napájení FSL plisovaná roleta na solární pohon.

od 1 903

Chcete vyřešit vysokou teplotu v místnosti v letních měsících a přitom neomezovat výhled ze svého okna? Ideálním řešením pro střešní okna VELUX je venkovní markýza, která dokáže snížit vnitřní teplotu až o 6 °C. Venkovní markýzu do střešního okna lze ovládat manuálně typ MHL i na dálkové ovládání díky elektrickému pohonu typ MML nebo solárnímu pohonu typ MSL.

od 1 543

Více o roletách, žaluziích a markýzách

 

Nejen žaluzie na střešní okna Velux mohou dokonale stínit a nepropustit téměř žádné světlo. V naší nabídce najdete také rolety na střešní okna, které plní podobnou funkci, ale mohou lépe odrážet světlo a teplo. Výrobky společnosti Velux si získaly velkou oblibu a mezi zákazníky jsou velmi žádané, proto u nás najdete také venkovní markýzy na střešní okna a římské rolety Velux. Výrobky společnosti Velux mají dlouhou tradici už od roku 1941, kdy bylo vyrobeno první střešní okno této značky. Společnost se stala velmi rychle lídrem na trhu a také dnes se těší obrovské oblibě zákazníků.

Nevíte, který typ stínění je pro vás tím nejlepším řešením? Kontaktujte naše odborníky, ochotně vám poradíme, případně se podívejte do poradny

Žaluzie na střešní okna jsou levným a rychlým řešením, umožní vám stínit, ale i regulovat směr světla v místnosti. Zvládnete je lehce nainstalovat svépomocí. Pokud chcete docílit také nepropustnosti tepla, je vhodnější využít spíše rolety nebo markýzy, které dokáží clonit větší plochou.

Římské rolety VELUX pro příjemné zastínění

Velmi zajímavým a vysoce elegantním řešením jsou římské rolety na střešní okna Velux. Jedná se o originální rolety do střešních oken s jednoduchou instalací. Podle materiálu mohou jen změkčit světlo v místnosti nebo ho úplně clonit, stejně tak dokáží ovlivnit i pronikající teplo. Vybírat můžete z různých materiálů, od látky s mnoha vzory přes hliník až po například dřevěné či bambusové římské rolety.

Rolety, žaluzie a markýzy VELUX vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Pardubic, Karviné, Kladna, Mostu, ale i Havířova či Českých Budějovic

Chat