E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

NOVINKA: náhradní díly a příslušenství vám nyní můžeme doručit i prostřednictvím Zásilkovny.

Rolety, žaluzie a markýzy VELUX

Výrobky společnosti VELUX si našly zastánce u majitelů se šikmou střechou a podkrovím. V nabídce máme VELUX rolety, VELUX venkovní markýzy, VELUX žaluzie nebo VELUX římské rolety. Všechny rolety a žaluzie VELUX jsou vybaveny unikátní ergonomickou ovládací lištou, díky které pohodlně otevřete roletu či žaluzii z jakéhokoliv úhlu. 

 

 

Venkovní markýzy do střešních oken VELUX
10 % Sleva

Chcete vyřešit vysokou teplotu v místnosti v letních měsících a přitom neomezovat výhled ze svého okna? Ideálním řešením pro střešní okna VELUX je venkovní markýza, která dokáže snížit vnitřní teplotu až o 6 °C. Venkovní markýzu do střešního okna lze ovládat manuálně typ MHL i na dálkové ovládání díky elektrickému pohonu typ MML nebo solárnímu pohonu typ MSL.

od 1 490 od 1 341

Více o roletách, žaluziích a markýzách

 

Nejen žaluzie na střešní okna Velux mohou dokonale stínit a nepropustit téměř žádné světlo. V naší nabídce najdete také rolety na střešní okna, které plní podobnou funkci, ale mohou lépe odrážet světlo a teplo. Výrobky společnosti Velux si získaly velkou oblibu a mezi zákazníky jsou velmi žádané, proto u nás najdete také venkovní markýzy na střešní okna a římské rolety Velux. Výrobky společnosti Velux mají dlouhou tradici už od roku 1941, kdy bylo vyrobeno první střešní okno této značky. Společnost se stala velmi rychle lídrem na trhu a také dnes se těší obrovské oblibě zákazníků.

Nevíte, který typ stínění je pro vás tím nejlepším řešením? Kontaktujte naše odborníky, ochotně vám poradíme, případně se podívejte do poradny

Žaluzie na střešní okna jsou levným a rychlým řešením, umožní vám stínit, ale i regulovat směr světla v místnosti. Zvládnete je lehce nainstalovat svépomocí. Pokud chcete docílit také nepropustnosti tepla, je vhodnější využít spíše rolety nebo markýzy, které dokáží clonit větší plochou.

Římské rolety VELUX pro příjemné zastínění

Velmi zajímavým a vysoce elegantním řešením jsou římské rolety na střešní okna Velux. Jedná se o originální rolety do střešních oken s jednoduchou instalací. Podle materiálu mohou jen změkčit světlo v místnosti nebo ho úplně clonit, stejně tak dokáží ovlivnit i pronikající teplo. Vybírat můžete z různých materiálů, od látky s mnoha vzory přes hliník až po například dřevěné či bambusové římské rolety.

Rolety, žaluzie a markýzy VELUX vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Pardubic, Karviné, Kladna, Mostu, ale i Havířova či Českých Budějovic