E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Od 20. 1. začíname s expedicí objednávek přijatých před celozávodní dovolenou.

Rolety, žaluzie a markýzy VELUX

Výrobky společnosti VELUX si našly zastánce u majitelů se šikmou střechou a podkrovím. V nabídce máme VELUX rolety, VELUX venkovní markýzy, VELUX žaluzie nebo VELUX římské rolety. Všechny rolety a žaluzie VELUX jsou vybaveny unikátní ergonomickou ovládací lištou, díky které pohodlně otevřete roletu či žaluzii z jakéhokoliv úhlu. 

 

 

Žaluzie do střešních oken VELUX
10 % Sleva

Potřebujete během dne regulovat intenzitu a směr světla v místnosti a máte střešní okno Velux? Ideálním řešením jsou žaluzie pro střešní okno s novým designem s tenkou stříbrnou lištou. Žaluzie do střešního okna lze ovládat manuálně unikátním posuvným jezdcem bez jakýchkoliv šňůr nebo dálkovým ovladačem na elektrický nebo solární pohon.

od 2 622 od 2 360
Rolety do střešních oken VELUX
10 % Sleva

Rolety do střešních oken dokonale tlumí sluneční paprsky a spolehlivě ochrání váš interiér před zraky zvědavých sousedů. Objednávka rolet je opravdu snadná a zvládnete ji do 5 minut díky našemu online konfigurátoru. Rolety lze objednat ve dvou provedeních, klasické rolety rozptylující denní světlo a rolety dokonale tlumící světlo se speciálním nátěrem zadní strany rolety, který okno dokonale zatemní.

od 1 601 od 1 441
Venkovní markýzy do střešních oken VELUX
10 % Sleva

Chcete vyřešit vysokou teplotu v místnosti v letních měsících a přitom neomezovat výhled ze svého okna? Ideálním řešením pro střešní okna VELUX je venkovní markýza, která dokáže snížit vnitřní teplotu až o 6 °C. Venkovní markýzu do střešního okna lze ovládat manuálně i na dálkové ovládání díky elektrickému nebo solárnímu pohonu.

od 1 490 od 1 341
Římské rolety do střešních oken VELUX
10 % Sleva

Originální rolety do střešních oken VELUX s jednoduchou instalací, kterou dokážete zrealizovat svěpomocně. Rolety příjemně změkčí světlo v místnosti, jsou flexibilní, polohové nastavení. Široký výběr barev a vzorů.

od 2 622 od 2 360

Více o roletách, žaluziích a markýzách

 

Nejen žaluzie na střešní okna Velux mohou dokonale stínit a nepropustit téměř žádné světlo. V naší nabídce najdete také rolety na střešní okna, které plní podobnou funkci, ale mohou lépe odrážet světlo a teplo. Výrobky společnosti Velux si získaly velkou oblibu a mezi zákazníky jsou velmi žádané, proto u nás najdete také venkovní markýzy na střešní okna a římské rolety Velux. Výrobky společnosti Velux mají dlouhou tradici už od roku 1941, kdy bylo vyrobeno první střešní okno této značky. Společnost se stala velmi rychle lídrem na trhu a také dnes se těší obrovské oblibě zákazníků.

Nevíte, který typ stínění je pro vás tím nejlepším řešením? Kontaktujte naše odborníky, ochotně vám poradíme, případně se podívejte do poradny

Žaluzie na střešní okna jsou levným a rychlým řešením, umožní vám stínit, ale i regulovat směr světla v místnosti. Zvládnete je lehce nainstalovat svépomocí. Pokud chcete docílit také nepropustnosti tepla, je vhodnější využít spíše rolety nebo markýzy, které dokáží clonit větší plochou.

Římské rolety VELUX pro příjemné zastínění

Velmi zajímavým a vysoce elegantním řešením jsou římské rolety na střešní okna Velux. Jedná se o originální rolety do střešních oken s jednoduchou instalací. Podle materiálu mohou jen změkčit světlo v místnosti nebo ho úplně clonit, stejně tak dokáží ovlivnit i pronikající teplo. Vybírat můžete z různých materiálů, od látky s mnoha vzory přes hliník až po například dřevěné či bambusové římské rolety.

Rolety, žaluzie a markýzy VELUX vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Pardubic, Karviné, Kladna, Mostu, ale i Havířova či Českých Budějovic