E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
Rozšíření nabídky o domácí automatizaci

Rozšíření nabídky o domácí automatizaci

2.11.2020

Rozšiřujeme naši nabídku o prvky domácí automatizace Somfy.

Aby sme uspokojili rostoucí poptávku našich zákazníků nejen o inteligentné žaluzie, ale i o automatizovanou domácnost, rozšiřujeme naši nabídku o prvky domácí automatizace Somfy. Přinášíme vám řešení pro řízení domácnosti odkud jen chcete. :-) Systém TaHoma se postará o vaši bezpečnost, komfort a úsporu energií. 

Buďte v kontaktu se svým domovem a svými nejbližšími.

Ať už se nacházíte kdekoliv, můžete ovládat všechny domácí spotřebiče prostřednictvím internetového připojení. Bezpečně, bezdrátově a jednoduše. Zapomeňte na každodenní komplikace. Zařízení domácí automatizace se o vše postarají a přizpůsobí se vašemu životnímu stylu. Žaluzie, markýzy, rolety, dveře, osvětlení, topení, kamery, alarm, zásuvky ... a množství dalších prvků je možné jednoduše vzájemně propojit prostřednictvím systému Somfy. Samotné řešení je díky bezdrátové zabezpečené technologii nenáročné na přípravu a kdykoliv rozšiřitelné o další prvky. V současnosti je možné vše kontrolovat a řídit na dálku (přístup k internetu je chráněný heslem).

Co budete potřebovať?

Potřebujete pouze 2 věci - zařízení připojené k internetu a aplikaci v mobilu, tabletu nebo počítači.

Jak na to?

Protože jde o velice jednoduché použitelné rozhraní, procházíte intuitivně jednoduché meno, které umožňuje vytvářet zaužívané scenáře a vyhnout se tak opakování stejných úkonů. Spotřebiče je možné naprogramovat dle denního rytmu a rozvrhu uživatele. A vždy je možné přejít do programu pokročilých funkcí.

Změňte pohled na svůj domov k (ješte lepšímu).

Získejte komfort na míru, nepřetržitou bezpečnost, úsporu energie a jednoduché ovládání.

Vybudujte si chytrou, úspornou a bezpečnou domácnost dle vašich možností.

Na začátek m

Vybudujte si chytrú, úspornú a bezpečnú domácnosť podľa vašich možností.

Na začiatok můžete ovládať například pouze venkovní žaluzie. No později si můžete vytvářet další řešení šité na míru a postupně připojit do systému vytápění, osvětlení, kamerový systém, dveře atd. Začněte s budováním své chytré, úsporné a bezpečné domácnosti.

 

Chat