E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Látkové rolety

Rolety jsou v současnosti doplňkem v každé moderní domácnosti, jelikož splňují všechny požadavky klientů. Jsou určeny pro milovníky soukromí, ale i pro ty, kteří touží po intimní atmosféře měkkého světla. V široké škále barev i druhů textilií je možné uspokojit jakéhokoliv klienta, roleta na okno totiž může být elegantní i hravá.

Interiérová látková roleta ROLLO
30 % Sleva

Toužíte po moderním interiéru s estetickým vzhledem a příjemnou atmosférou bydlení? Pokud už vás nebaví čistit klasické žaluzie, potom vyzkoušejte vnitřní rolety od slovenského výrobce značky K-system. V případě použití vnitřních látkových rolet jde zejména o vytvoření domácí pohody a to díky příjemnému materiálu a modernímu dizajnu ovládacího mechanismu. Vyberte si ze široké nabídky našich látek. V naší kolekci najdete nejen standartní látky ve třech základních a současně i nejžádanějších barvách bílá, krémová a šedá. Najdete tu i luxusní vzorované žakárové látky s 3D efektem. 

od 407 od 285

Rolety do oken jako moderní stínění

Naše látková roleta Rollo vám poskytne příjemné šero i dokonalé zatemnění. Vybrat si můžete látkovou roletu z PES materiálu, která odpuzuje prach ale také částečně propouští světlo, nebo je kdispozici také zatemňovací roleta typu BLACKOUT, která má vnější vrstvu poplastovanou a světlo do místnosti nepropustí. 

Okenní roleta až k vám domů

Látkové rolety vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Pardubic, Karviné, Kladna, Mostu, ale i Havířova či Českých Budějovic

Kontakt FAQ