Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Interiérová látková roleta ROLLO S

Textilní rolety rollo jsou určeny do interiéru. Pomáhají tlumit tzv. Echo efekt. Rolety lze namontovat na okno, nad okno, na stěnu, na strop ale i do špalety. Pokud klient požaduje vyšší stupeň zastínění lze použít látky typu blackout s poplastovanou vnější stranou.

Úplný popis produktu
Záruka: 2 roky
Výrobce: K-system
Dostupnost: Do 10 dní
Cena za aktuální rozměr: (Š×V: 200×200 mm) 441
  • Popis
  • Jak na to
  • Hodnocení
Jednoduchá montáž Moderní design Pohodlné ovládání 5 typů montáže

Textilní rolety rollo jsou určeny do interiéru. Interiérové ​​textilní rolety lze montovat na okno, nad okno, na stěnu, na strop nebo do špalety. Při výběru vhodného montážního způsobu kromě požadavku zákazníka na estetický výsledek rozhoduje i možnost otevření okna. Látkové rolety Rollo značky K-system lze ovládat manuálně kuličkového řetízkem nebo i motoricky.

Z důvodu srážlivosti přírodních materiálů jako je například bavlna, se většina látek na výrobu látkových rolet vyrábí z PES materiálu. Nejde o standardní látky koupeno v metrovém textilu, ale o speciální technické tkaniny, jejichž povrch je ošetřen antistatickou úpravou. Ta odpuzuje prach. Látky typu BLACKOUT mají vnější stranu poplastované. Zabraňuje prostupu světla. Interiérové ​​textilní rolety lze montovat na okno, nad okno, na stěnu, na strop nebo do špalety. Při výběru vhodného montážního způsobu kromě požadavku zákazníka na estetický výsledek rozhoduje i možnost otevření okna. Látkové rolety Rollo značky K-system lze ovládat manuálně kuličkového řetízkem nebo i motoricky (připravujeme).

Interiérové ​​dekorativní rolety jsou určeny do dokončovaných interiérů. Podle výběru ovládání se spouštění nebo naopak vytahování interiérové ​​rolety provádí plynulým tahem kuličkového řetízku za jeden nebo druhý pramen.

 

Jak zaměřit látkovou roletu ROLLO S

Maximální šířka rolety včetně montážních prvků je dána možnostmi systému (S, M, L - v současnosti je v nabídce pouze velikost S). Mezi konzolami a látkou vzniká Přesvatá, nakolik celková šířka látky je užší o 30mm od celkové zaměřené šířky rolety. Roletu je možné upevnit na okno, do ostění, na stěnu nebo do stropu. Pro snadnou montáž a demontáž doporučujeme přiobjednat pomocný montážní profil. Montážní profil dorovná i případné nerovnosti povrchu, na který se roletka montuje. Výhodou je, že při objednání roletky s montážním profilem, vám roletka přijde zkompletovaná již z výroby a vy ji jen osadíte do vámi upevněných nosičů.

Typ Název Velikost Stáhnout
TM-Rollo-2018-SK.pdf
3,0 MiB
Rollo-navod-montaz-SK.pdf
2,3 MiB

Kžaluzie – kvalita ověřena zákazníky

Přes 8 000 spojených zákazníků už zakoupilo na e-shopu žaluzie, sítě proti hmyzu či rolety. Jsme prověřený výrobce stínící techniky již 27 let. Přečtěte si recenze z Heuréky od našich zákazníků.

Přidat hodnocení

Napište nám, jak jste s našimi produkty spokojeni.
Vašeho názoru si vážíme a jistě tím pomůžete ostatním při výběru.

povinné položky