E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Velux e-shop

Rozšiřte svou sbírku a vyzkoušejte toho od Velux více. Speciální příslušenství ukončí vaše namáhání při manipulaci s žaluziemi nebo roletami Velux. Ať už mechanicky nebo elektronicky. Řekněte sbohem nebezpečnému šplhání na židli nebo výskokům k oknu.

Díky adaptéru budete moci využít klasickou ovládací tyč (ZCZ 080 K, ZCT 200 K) i pro snadné ovládání rolet s háčkem (pro rolety s ekonomickým manuálním ovládáním).

153

Ideální způsob jak snadno ovládat vaše střešní okno nebo roletu mimo běžný dosah. Speciální teleskopická verze s možnosti prodloužení o 180 cm. Kvalitní hliníkové provedení. K tyči lze přikoupit speciální adaptér pro ovládání žaluzií a rolet s háčkem.

612

Díky originálnímu adaptéru budete moci využít klasickou ovládací tyč (ZCZ 080 K, ZCT 200 K) i pro snadné ovládání žaluzií a rolet značky VELUX s manuálním ovládáním.

178

Pokud vám k ovládání vašeho VELUX okna, rolety nebo žaluzií nestačí 180 cm dlouhá teleskopická tyč, můžete ji prodloužit o dalších 100 cm díky tomuto teleskopickému nadstavci.

331

VELUX ovládací tyč 80 cm pro ovládání střešního okna VELUX, rolety nebo žaluzie

434

Společnost K-system prodává žaluzie, rolety i sítě do oken prvotřídní kvality. Spolehnout se tak můžete i na produkty VELUX, které jsou mezinárodně oblíbené a svou výrobou následují opravdu dlouhou tradici sahající až do roku 1941. Vaše žaluzie, markýza, klasicka nebo římská roleta VELUX se může ovládat manuálně nebo elektronicky. Pro váš větší komfort vám přinášíme příslušenství VELUX, které vám umožní ještě pohodlnější ovládání.

V naší nabídce tak najdete teleskopické tyče a doplňky k nim, stejně jako automatický ovládací systém. Lidé menšího vzrůstu se tak nebudou muset spoléhat na pomoc ostatních, poskakování po židlích nebo šplhání na schůdky. S VELUX příslušenstvím si pohodlně nastavíte rolety i žaluzie tak, jak zrovna potřebujete.

Automatické ovládání i manipulace s tyčemi jsou opravdu jednoduché. Vždy ale zejména u systémů ovládaných motorkem doporučujeme prostudovat návod k použití. Pokud byste měli stále nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme vyřešit jakýkoli problém.

Veškeré příslušenství VELUX vám zašleme na vaši adresu kdekoliv po České republice. Zasíláme například do PrahyBrnaOstravyOlomouceLibercePlzněÚstí nad LabemHradce KrálovéPardubicKarvinéKladnaMostu, ale i Havířova či Českých Budějovic

Kontakt FAQ