E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063

Dopřejte si stín i v podkroví se žaluziemi do střešních oken

Dopřejte si stín i v podkroví se žaluziemi do střešních oken

Bydlíte v podkroví, máte doma střešní okna a v letních měsících trpíte obrovským horkem? Možná je čas dopřát si konečně klid a chládek a pořídit si žaluzie do střešních oken. Pokud máte okna VELUX, jednoduše je nakoupíte a sestavíte podle vašich představ online.

žaluzie velux

Žaluzie do střešních oken jsou praktické a skvěle vypadají

Střešní okna VELUX možná váš byt nebo dům skvěle prosvětlí, v horkém létě nebo při ostrém slunci mohou také v místnosti udělat pořádnou výheň. Pro zajištění chládku a stínu proto vsaďte na praktickou stínící techniku VELUX, zejména na oblíbené vnitřní žaluzie. Moderní typ žaluzií do střešních oken se vyznačuje elegantní tenkou stříbrnou lištou, nebude tak nijak rušit dojem z dokonale sladěného interiéru. Moderní design můžete ještě podtrhnout výběrem jednoho z celkem devíti odstínů lamel. A jaké jsou další výhody moderních žaluzií? Jednoduše se ovládají, montují i čistí. Manipulovat s nimi tak zvládne snad úplně každý.

žaluzie velux

Ovládání žaluzií do střešních oken je opravdu jednoduché

Pokud preferujete manuální, čili ruční, ovládání oken i žaluzií, určitě vás potěší možnost ovládat stínění pomocí praktického madla v boční liště. Nejen, že lze žaluzie madlem vytahovat a zatahovat, lze jím i měnit směr pronikání světla. K madlu si lze pořídit i praktickou ovládací tyč nebo nastavovací adaptér. Ty jsou vhodné pro okna hůře dostupná nebo pro členy domácnosti menšího vzrůstu. Samozřejmě je k dispozici i pohodlné ovládání elektronicky. Tady ale musíte počítat s tím, že ovládání musí být zapojeno do elektrické sítě.

žaluzie velux

Sestavení žaluzií na míru pomocí konfigurátoru

Nechcete trávit výběrem žaluzií dlouhé hodiny, ale i přesto si chcete pořídit značkovou kvalitu pro střešní okna VELUX? Na našem e-shopu si žaluzie do střešních oken, ale také rolety a markýzy můžete jednoduše sestavit pomocí konfigurátoru. Zvolíte si typ okna, ovládání i design a značkové žaluzie VELUX budete mít do pár dnů doma. 

Chat