E-shop společnosti K-system
Nevíte si rady? Potřebujete poradit? Volejte +420 601 333 063
Dodací termíny leto 2024

Dodací termíny leto 2024

13.6.2024

Dostali jsme se do letní sezóny, se kterou se pojí nejen zvýšený zájem o naše produkty, ale i naši zaměstnanci potřebují dovolenou. Rádi bychom vás proto informovali o aktuálních termínech dodání.

Co se týče žaluzií na okna a vertikálních žaluzií došlo na konci měsíce máj k prodloužení dodaní, za co se vám upřímně omlouváme. Přispěli k tomu nejen dva státní svátky, ale i nečekané navýšení objednávek v porovnání s rokem 2023. Tuto situaci jsme vyřešili navýšením pracovních míst a aktuálně u tohoto druhu zakázkové výroby stíháme plnit termín 14 dní. V případě doručení na některé z výdejních míst je možné, že se termín prodlouží o dopravu, která probíhá v týdením cyklu.

Navýšili jsme kapacity na výrobu zateplovacího polystyrenu s U-profilem pro venkovní žaluzie, který se používa při osazení vodících lišt venkovních žaluzií do zateplení. Chtěli bychom vyhovět všem, kteří nemohou čekat při zateplování. Tímto krokem se nám podařilo udržet dodací termín 7 dní.   

Lehce horší situace je u výrobku sítě proti hmyzu na okna a sítě proti hmyzu na dveře. Protože sezóna hmyzu je v plném proudu, je možné, že i přez přijetí posil do výroby múže výroba sítí proti hmyzu trvat až 3 týdny. Příčinou je i rozšíření napídky o sítě proti hmyzu v barvě RAL na zakázku, kdy rámy sítí musíme nejdříve dovézt a odvézt z práškové linky.  

Náhradní díly na žaluzie a sítě proti hmyzu a stejně i elektropříslušenství Somfy, elero Geiger a A-OK, které je skladem, expedujeme obratem. 

Pokud je to trošku jen možné, prosíme vás o objednání s dostatečnou časovou rezervou. Považujte za samozřejmost, že uděláme všechno proto, abychom vám objednané zboží doručili co nejďríve. 

Krásne léto plné zážitkú vám přejeme :-).

Chat